T-Mobile Usługi Bankowe opinie

Forum na temat banku T-Mobile Usługi Bankowe czyli dawnego Alior Sync.
Regulamin forum
Skrócony REGULAMIN: Jeżeli chcesz się zareklamować masz prawo do umieszczenia maksymalnie jednego linka w Podpisie, który uzyskujesz po napisaniu 3 postów. Bannery, obrazki oraz linki w treści wpisu są zabronione. Minimalna długość postu to 100 znaków ze spacjami. Jeżeli Twój wpis jest tylko reklamą umieść go w dziale Ogłoszenia. Pełny regulamin: Regulamin forum.

Re: T-Mobile Usługi Bankowe opinie

Postautor: rumak » 24 gru 2015, o 10:34

bardzo dobra oferta konta. darmowe konto, przelewy za free i do tego 5% zwrotu za płacenie kartą. Dobre konto
rumak

Postautor: Blazejtrab » 14 cze 2017, o 10:45

Kiedyś powiedziałem sobie, że już nigdy nie skorzystam z żadnych usług T-mobile. Ostatnio jednak założyłem tam konto, bo chciałem się przekonać jak działają płatności Android Pay. Okazało się, że to nie jest takie do końca spoko jak reklamują, bo trzeba sciągać jeszcze aplikacje Android Pay i przez to się logować żeby zapłacić... okrężna i męcząca droga. Nie potrzebnie w sumie zakładałem tam konto bo teraz w Orange Finanase (w którym jestem) też wprowadzili takie płacenie, tylko, że o wieeeelee wygodniejsze! Nie trzeba sciągać już dodatkowych aplikacji na telefon bo żeby zapłacić Android Pay - wystarczy tylko aplikacja OF. Wygoda, szybkosć i zaoszczędzone miejsce na telefonie ;) A z konta w t-mobile muszę zrezygnować...
Blazejtrab

Postautor: hankaz » 1 sie 2017, o 22:48

Nietety nie jest tak tanio jak było kiedyś w alioc sync, t-mobile konta ma drogie.
http://www.tanie-konto.pl/tmobile/
Jeśli jesteś osobą, która narzeka na przymus opłacania swojego konta bankowego z pewnością powinieneś zainteresować się bezpłatnym kontem bankowym, zapewne zastanawiasz się czy takie konto jest profesjonalne i bezpieczne, muszę Ci powiedzieć, że bezpłatne konto bankowe jest w 100% bezpieczne i profesjonalne, nie różni się ono niczym od zwykłego konta bankowego oprócz tego, że bezpłatne konto jak sama nazwa wskazuje jest po prostu darmowe, nie trzeba za nie płacić ani za przelewy, które z pewnością często robisz.
hankaz

Poprzednia

Wróć do T-Mobile Usługi Bankowe