T-Mobile Bank numer rachunku pod kartą

Forum na temat banku T-Mobile Usługi Bankowe czyli dawnego Alior Sync.
Regulamin forum
Skrócony REGULAMIN: Jeżeli chcesz się zareklamować masz prawo do umieszczenia maksymalnie jednego linka w Podpisie, który uzyskujesz po napisaniu 3 postów. Bannery, obrazki oraz linki w treści wpisu są zabronione. Minimalna długość postu to 100 znaków ze spacjami. Jeżeli Twój wpis jest tylko reklamą umieść go w dziale Ogłoszenia. Pełny regulamin: Regulamin forum.

T-Mobile Bank numer rachunku pod kartą

Postautor: kamilciaop » 22 lis 2014, o 20:20

Witam, założyłam konto teraz już t-mobile. Przy zakładaniu dostałam kopertę z kartą, pod okienkiem z kartą znajduje się drugie okienko zatytułowane numer rachunku. Ale w bankowości mobilnej mam inny numer konta. Co to jest za numer rachunku pod kartą?
kamilciaop

Re: T-Mobile Bank numer rachunku pod kartą

Postautor: boss » 25 lis 2014, o 18:27

Ten numer nie jest numerem rachunku, stąd też proszę się tym nie przejmować.
Jest to numer techniczny, a więc przykład, jak może wyglądać rachunek przypisany do karty, stąd też jest on zupełnie nie ważny dla Ciebie.
boss
Administrator

Re: T-Mobile Bank numer rachunku pod kartą

Postautor: johny » 7 maja 2015, o 00:50

Potwierdzam, jest to numer konta technicznego, sam też początkowo nie wiedziałem, do czego służy. Co do samego rachunku osobistego, gdy sprawdziłem w sieci opinie o banku t-mobile okazało się że jest to bank godny polecenia. Pozwala uniknąć opłaty za kartę w przeciwieństwie do np. Meritum Banku :-P
johny

Wróć do T-Mobile Usługi Bankowe