mBank konto osobiste i rachunek oszczędnościowy ?

Dyskusje i oceny o mBanku i jego produktach.

mBank konto osobiste i rachunek oszczędnościowy ?

Postautor: tomek36 » 2 paź 2013, o 19:13

Co powiecie na takie zestawianie: konto osobiste, tzw. ror plus rachunek oszczędnościowy, obydwa w mBanku ? Rozważam zamknięcie konta w pekao sa i szukam nowego z możliwością oszczędzania środków. Lokat nie chcę, ponieważ wolę samodzielnie decydować w każdej chwili o ilości gotówki, którą przeznaczam na oszczędzanie.
Chyba że polecacie jakieś inne dobre konto bankowe. 8-)
tomek36

Re: mBank konto osobiste i rachunek oszczędnościowy ?

Postautor: gold » 3 paź 2013, o 20:57

Uważam że to rozsądne zestawienie, też wolę konto oszczędnościowe od lokat itp.
gold

Postautor: norbi » 31 lip 2015, o 21:41

mBank ma teraz w ofercie bardzo dobre eKonto mobilne opisywane choćby tutaj http://bankuje.pl/opinie-o-mbanku-szczegoly-rachunku/ Rachunek charakteryzuje się brakiem opłat za prowadzenie i kartę jeżeli zapewnimy na nie regularne wpływy gotówki miesięcznie. Karta także będzie darmowa jeżeli wydamy nią miesięcznie min 200zł bezgotówkowo. Transakcje bezgotówkowe to płatności kartą w sklepach i w Internecie, w przeciwieństwie do gotówkowych operacji, czyli min. wypłat z bankomatów i wpłat gotówki w wpłatomatach. :)
Moim zdaniem mbank opinie ma dobre zasłużenie na forach i blogach specjalistycznych. Z powodu prawie całkowitego wyeliminowania opłat dla ekonta, jakie w innych bankach występują nader często.
Przykładowo Bank Pekao S.A. jest drogi, za wszystko trzeba płacić. To dobry bank dla osób zacofanych elektronicznie i emerytów. Zgadzam się, że nowoczesny mBank chyba najlepiej na tym tle wypada. Każdy przecież samodzielnie podejmuje decyzję na temat tego gdzie chce mieć pieniądze. Ja mam w tym banku bo za prowadzenie konta nie płacę, za kartę nie płacę, bo spokojnie zrobię nią niezbędną wysokość transakcji, bankomatów jest mnóstwo w kraju więc za korzystanie z nich nie płacę. 8-)
norbi

Postautor: Sindy » 6 sie 2015, o 01:48

Co ciekawe mBank opracował ciekawą promocję, w której można zyskać 2% zwrotu za płatności kartą do rachunku osobistego.
Sindy

Postautor: gold » 16 sie 2015, o 20:17

Bank BPH miał niedawno promocję, w której można było zgarnąć ponad 600zł za otwarcie konta i płatności kartą debetową w sklepach.
Wygląda na to że powróciła kolejna edycja tej promocji w BPH.
gold

Postautor: norbi » 21 kwie 2017, o 18:26

Każdy podejmuje decyzję gdzie chce mieć pieniądze. Ja mam w tym banku za prowadzenie konta nie płacę, za kartę nie płacę, bo spokojnie zrobię nią określoną kwotę transakcji, bankomatów pko bp jest mnóstwo w moim mieście, za których korzystanie nie płacę. Nie wiem ile zapłacisz prowizji, jeśli w obcym mieście wybierzesz kasę z innego bankomatu niż PKO bo nie będzie ci się chciało iść na drugi koniec miasta do bankomatu PKO?
Wolę mBank bo w banku Pekao mają dziwną politykę, chętnie pozyskują nowych klientów na rachunki, ale nie dbają o stałych. To wypowiedz umowe, podpisz nową i jesteś nowym klientem.
Inne banki mają bez chyba bez prowizji wszystkie bankomaty krajowe i 200 zł, żeby nie płacić za kartę, a jak płacić to np. widoczne w tabeli opłat 3 zł, ile za to chce PKO?
norbi

Postautor: lech » 27 cze 2017, o 10:28

Jakie właściwie są naliczane opłaty dla ekonta plus w mBanku?
lech

Wróć do mBank