Konto Nest Bank - opinie klientów

Sprawdź opinie klientów o NEST Banku, który powstał z połączenia banków SMART I BIZ. Tworząc pierwszy bank rodzinny.
Regulamin forum
Skrócony REGULAMIN: Jeżeli chcesz się zareklamować masz prawo do umieszczenia maksymalnie jednego linka, który uzyskujesz po napisaniu 3 postów.

opinia

Postautor: abelo » 28 lip 2017, o 17:36

W Nest Bank Bank czas oczekiwania na karte wynosi kilka dni. Karta przysyłana jest pocztą, wiec tu trzeba brać poprawkę na weekendy i inne wolne dni, bo wtedy poczta nie pracuje. Sporo ludzi opisywało ten temat tutaj:
http://bankowe-konta.info/konto/nest-bank/
Czas oczekiwania liczony jest w dniach roboczych od dnia złożenia wniosku, generalnie długo to nie trwa.
abelo

Re: Konto Nest Bank - opinie klientów

Postautor: Blazejtrab » 4 sie 2017, o 15:17

Ja się ostatnio zastanawiałem czy warto ufać temu bankowi skoro oni cały czas się zmieniają... najpierw BIZ Bank, poźniej Smart Bank, a teraz Nest. Ciekawe jak długo taka opcja pociągnie i co będzie po Neście... zdecydowanie bardziej wolę bardziej stabilne instytucje typu mBank czy ING. Ktoś chce mieć darmowe konto? ok - takie oferuje Orange Finanse należące do mBanku właśnie. Ufam im chyba najbardziej, bo jeszcze nie zawiodłem się na ich usługach
Blazejtrab

Poprzednia

Wróć do NEST Bank