Konto bankowe z darmowym prowadzeniem - gdzie?

Ogólne dyskusje i wymiana informacji na temat banków, kont, kredytów i innych produktów finansowych. Opinie klientów na forum bankowym.

Konto bankowe z darmowym prowadzeniem - gdzie?

Postautor: leszek » 16 lip 2016, o 13:30

Szukam rachunku bankowego z darmowym prowadzeniem konta. To znaczy nie chcę żeby bank naliczał mi opłaty, także w miesiącach, w których nie dostaję wynagrodzenia na rachunek. Konto darmowe bezwarunkowo.
W którym banku mogę liczyć na taki rachunek osobisty?
leszek

Re: Konto bankowe z darmowym prowadzeniem - gdzie?

Postautor: 50zlZaKonto » 10 gru 2016, o 16:39

A kartą płatniczą też nie zamierzasz płacić, bo jeżeli tak to wybór będzie bardzo okrojony. mBank TMUB maja oplaty za to jezeli nie uzywasz karty ale mozesz z niej zrezygnować. NEST bank moze ma teraz w swojej ofercie po rebrandingu z smartbanku nadal wariant 0 bezwarunkowo
50zlZaKonto

Postautor: Blazejtrab » 29 maja 2017, o 13:37

Często jest tak, że jeżeli masz prowadzenie konta za zero zł, to musisz płacić za kartę - na czymś muszą zarobić... Z tego co się orientuję, to darmowe prowadzenie jest w Orange Finanse, mBanku, T-mobile UB, Plus Banku, BZ WBK, ING, Aliorze, Getin Banku, Raiffeisen, Boś Banku, Idea Banku, Nest Banku, Volkswagenie. Sprawdz sobie jednak - tak jak Ci mowie - opłaty za karty. Jak nie chcesz płacić ani za to ani za to, to chyba najlepszą opcją jest Orange Finanse albo Idea Bank.
Blazejtrab

Re: Konto Idealne w Idea Bank lub Nest konto

Postautor: SylwiaH » 24 lip 2017, o 13:18

Jeśli chcesz mieć w pełni darmowe bez warunków to znam tylko dwa takie konta na rynku:

1. Nest Bank - Nest Konto Osobiste
2. Idea Bank - Konto Idealne http://antyhaczyk.blogspot.com/2017/06/ ... platy.html - opinie i jakie opaty dokładnie ma konto idealne tam sobie możesz poczytać.

Ogólnie moim zdaniem nawet bardziej darmowe jest to konto Idealne w Idea Banku. W innych bankach mogą być darmowe, ale jak spełnisz określone warunki. Najczęściej w przypadku opłaty za prowadzenie jest to wymóg określonej wysokości miesięcznego wpływu na konto, a w przypadku kart wymóg wykonywania miesięcznie określonej ilości lu wysokości transakcji bezgotówkowych kartą - czyli płacenie za zakupy.
SylwiaH

Postautor: pigeo » 24 lip 2017, o 13:23

Jak bezwarunkowo to te dwa wymienione przez poprzedniczkę i jeszcze chyba konto optymalne w BGŻ Paribas, jako takie je przynajmniej reklamują.
Konto Idealne jest na pewno darmowe bezwarunkowo i bez opłaty za kartę, tak sam o jest w Nest. Jak nie chcesz karty i chodzi Ci tylko o prowadzenie to obojętnie, które z wymienionych w tym temacie. Przy czym co do Raiffesen to tam jest 3 zł za kartę zawsze, a jak z niej zrezygnujesz to wtedy jest bodajże 3 zł ale za prowadzenie. Chyba, że coś zmienili tam ostatnio.
pigeo

Re: Konto Idealne w Idea Bank lub Nest konto

Postautor: Patka » 24 lip 2017, o 13:31

Konto Idealne ma jeszcze dodatkowo 2 darmowe przelewy natychmiastowe. No i mobilny wpłatomat dojeżdżający na zamówienie we skazane miejsce. Tylko, że jedynie w okolicy dużych miast. Nest nie miałam, to nie nie wiem jak tam jest, ale coraz popularniejszy chyba się robi ten bank. Wcześniej się nazywał bodajże Smart, a dopiero chyba w tym roku zmienili nazwę na Nest.
Patka

Wróć do Banki i finanse – Forum ogólne: opinie, porady, komentarze