Konto bankowe online które wybrać ?

Ogólne dyskusje i wymiana informacji na temat banków, kont, kredytów i innych produktów finansowych. Opinie klientów na forum bankowym.

Konto bankowe online które wybrać ?

Postautor: rafał » 6 lip 2013, o 19:16

Jak w temacie, które konto bankowe dostępne online wybrać ?
Zależy mi na darmowych przelewach i jak najmniejszych opłatach za konto osobiste. Na konto będzie wpływać co miesiąc wynagrodzenie ale chce aby nie był to warunek zerowych opłat za prowadzenie konta. Czytałem już w internecie przeróżne opinie o bankach zarówno na forach jak i blogach specjalistycznych. Wiem że teraz sporo się pozmieniało w sektorze. Nie łatwo jest znaleźć konto bankowe online, które jest jednocześnie darmowe i funkcjonalne. Myślę że wiedza i doświadczenie tylu forumowiczów pozwoli mi wyszukać coś spełniającego moje wymagania :)
Który rachunek polecacie ?
rafał

Re: Konto bankowe online które wybrać ?

Postautor: boss » 7 lip 2013, o 11:45

Dobre będzie np. ekonto w mbanku. Jest to sprawdzony rachunek bez opłat za konto i przelewy. Nie musisz nawet przelewać co miesiąc wynagrodzenia na konto. Wystarczy że wydasz kartą 100 zł miesięcznie i karta też będzie darmowa.
boss
Administrator

Re: Konto bankowe online które wybrać ?

Postautor: kenia » 14 wrz 2013, o 16:16

Solidny bank należący do grupy Bre Banku, mam to konto i polecam.
kenia

Wróć do Banki i finanse – Forum ogólne: opinie, porady, komentarze