Kalkulator pożyczki gotówkowej online

Znajdź najtańszy kredyt gotówkowy dla siebie; weź pożyczkę konsumpcyjną na dowolny cel.
Regulamin forum
Skrócony REGULAMIN: Jeżeli chcesz się zareklamować masz prawo do umieszczenia maksymalnie jednego linka w Podpisie, który uzyskujesz po napisaniu 3 postów. Bannery, obrazki oraz linki w treści wpisu są zabronione. Minimalna długość postu to 100 znaków ze spacjami. Jeżeli Twój wpis jest tylko reklamą umieść go w dziale Ogłoszenia. Pełny regulamin: Regulamin forum.

Kalkulator pożyczki gotówkowej online

Postautor: norbi » 14 mar 2015, o 23:12

Czy używacie kalkulatorów kredytów gotówkowych na stronach internetowych. Mam zamiar wypróbować tę metodę zaciągania kredytów online. Dlatego proszę o radę bardziej doświadczonych forumowiczów. Szukam opinii to tej porównywarce: kalkulator pożyczek gotówkowych Czy ktoś jej używał?
norbi

Re: Kalkulator pożyczki gotówkowej online

Postautor: sylwek » 15 mar 2015, o 20:28

To dość uniwersalny kalkulator, korzystałem i mogę polecić. Co ważne są tam same banki bez chwilówek, które mogą wpędzić w kłopoty finansowe.
sylwek

Postautor: ewajawor11 » 9 gru 2015, o 09:30

Ja też ostatnio sprawdzałem swoją zdolność kredytową na yousave.pl , jest też kalkulator pożyczek i powiem szczerze ze jestem pod wrażeniem tej stronki...
ewajawor11

Postautor: leszek » 13 gru 2015, o 19:27

Państwo dopłaci do zakupu domów, samochodów i AGD!!!
Nieprawdopodobne wieści od naszych nowych rządzących!!! Państwo zamierza w końcu wydać pieniądze na polepszenie stopy życiowej zwykłego obywatela, zamiast trwonić je na budowanie gmachów ZUSu i dopłaty dla bezużytecznych partii i posłów!!! Pieniądze maja pochodzić z zysków związanych z handlem uprawnieniami CO2 i ma być to ponoć całkiem spory torcik do podziału. Więc zapowiada się ciekawie i kredyty mogą potanieć z takimi dopłatami.
Mówi się o kilkunastu milionach EUR rocznie. Cała akcja jest wpisana, pokrótce rzecz ujmując, w proekologiczną politykę UE. No to czekamy premierze! Czy znowu skończy się na gadaniu?
leszek

Postautor: blondyn » 21 gru 2015, o 15:42

Zanim jednak "Państwo" się określi co zrobi z pieniędzmi ... trzeba je pozyskiwać z innych źródeł. Polecam pożyczki przez internet, no może nie wszystkie firmy są ok, ale porównywarka na tej stronie - latwa-kasiorapl - jest ciekawa,a poza tym kilka artykułów opisuje dość szczegółowo najważniejsze produkty takie jak na przykład pożyczki bez bik i krd, chwilówki dla zadłużonych, czy pożyczki dla bezrobotnych.
blondyn

Postautor: ewajawor11 » 22 gru 2015, o 09:25

Najlepsza porównywarka z jakiej do tej pory korzystałam jest chyba na yousave.pl , szybka i przejrzysta.
ewajawor11

Wróć do Kredyty i pożyczki gotówkowe