Inwestowanie w obrazy?

Inwestowanie w akcje, obligacje, waluty i inne produkty. Samodzielne i za pośrednictwem funduszy inwestycyjnych.
Regulamin forum
Skrócony REGULAMIN: Jeżeli chcesz się zareklamować masz prawo do umieszczenia maksymalnie jednego linka w Podpisie, który uzyskujesz po napisaniu 3 postów. Bannery, obrazki oraz linki w treści wpisu są zabronione. Minimalna długość postu to 100 znaków ze spacjami. Jeżeli Twój wpis jest tylko reklamą umieść go w dziale Ogłoszenia. Pełny regulamin: Regulamin forum.

Inwestowanie w obrazy?

Postautor: kendlo » 4 mar 2015, o 23:07

Jestem ciekaw jak podchodzicie do inwestowania w obrazy. To znaczy czy inwestujecie w ten sposób w sztukę, a jeżeli tak to jakich artystów wybieracie?
Kupujecie Polskie czy zagraniczne dzieła?
kendlo
 
Posty: 17
Rejestracja: 21 paź 2013, o 20:44

Re: Inwestowanie w obrazy?

Postautor: gold » 5 mar 2015, o 23:00

Moim zdaniem trzeba mieć wiedzę w kogo warto zainwestować. To znaczy czyje prace mają szansę w najbliższych latach pójść w górę, jeżeli chodzi o wyceny na aukcjach.
gold
 
Posty: 317
Rejestracja: 13 mar 2013, o 21:03

Re: Inwestowanie w obrazy?

Postautor: marianski » 26 sie 2015, o 00:24

obrazy to ciekawa forma inwestowania, ale bardzo przewrotna, trudno przewidzieć, co będzie na topie, czasem zdarzają się spektakularne odkrycia, że tak powiem znikąd, dużo zależy od intuicji... ja sam, wszystkim znajomym, którzy chcą inwestować, polecam fundusze inwestycyjne, można samemu zacząć , można skorzystać z pomocy specjalisty, jezli zaczyna się o tym myśleć w poważniejszej perspektywie, tutaj mogę polecić pana Piotra Bralczyka z warszawy, który świetnie potrafi rozplanować i poprowadzić inwestycję, na początek uważam ze to lepszy pomysł pomyśleć o doradcy, niż inwestować w ciemno
marianski
 
Posty: 2
Rejestracja: 26 sie 2015, o 00:16
Wróć do Fundusze inwestycyjne, akcje i inne produkty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości