ING opinie

Opinie, oceny i porady klientów na temat ING Banku Śląskiego.

ING opinie

Postautor: dudek » 9 paź 2013, o 20:58

Szukam opinii o ING klientów tego banku. Mam na oku ten bank i PKO przy wyborze konta osobistego. Będę wdzięczny za doradzenie mi w kwestii wyboru pomiędzy tymi bankami i opinie osób, które rzeczywiste posiadają tam konto.
Zależy mi na sieci bankomatów do rachunku i możliwości wykonywania płatności z konta przez Internet.
dudek

Re: ING opinie

Postautor: gold » 11 paź 2013, o 19:25

Temat opinii o ing banku jest już założony na forum, wystarczyło poszukać. Nie zakładaj proszę nowych, wątków na tematy, które już istnieją.
gold

Postautor: johny » 22 lut 2015, o 12:56

ING Bank Śląski to obecnie bank można powiedzieć że uniwersalny. Wiem że czasami zmienia regulaminy i tego w nim nie lubię. Jedak spójrzmy na to który bank obecnie ich nie zmienia? Prawie każdy modyfikuje ofertę w taki sposób, aby z czasem minimalnie podnieść opłaty. Tymczasem posiadacze konta direct w ing nadal mają pozytywne opinie o tym produkcie, ponieważ mogą opłat zwyczajnie uniknąć, jeżeli tylko używają karty.
Czytałem w tym artykule: http://opinierum.pl/ing-bank-opinie-oceny-klientow/ że oceny banku są dość pozytywne, więc sam zastanawiam się nad otwarciem w nim konta osobistego.
Sądząc po tabeli prowizji to minusem jest wysoki limit płatności kartą do wyrobienia (300 zł miesięcznie). Jednak jest dużo plusów w postaci zwolnienia z opłat za prowadzenie konta oraz darmową sieć własnych bankomatów w kraju.
johny

Postautor: lech » 14 gru 2016, o 12:08

Panowie nie ma co się kłócić. Mam obecnie rachunek w tym banku i mogę napisać że nie ma większych problemów. Drobne niedociągnięcia zdarzają się zawsze, ale ing bank praktycznie uniknął większych wpadek. Konto osobiste jest jednym z najtańszych i najbardziej bezpiecznych na rynku. Dlatego mogę je polecić z czystym sumieniem.
lech

Postautor: SylwiaH » 7 lut 2017, o 14:27

Jakiś czas temu pisałam opinię o ING http://antyhaczyk.blogspot.com/2016/03/ ... irect.html
Bank ING to sprawdzony i wielki bank, konto niby darmowe, ale tylko 1 wypłata z bankomatów poza siecią ING w miesiącu jest darmowa. Opłata za kartę uzależniona od transakcji bezgotówkowych. To co mi się np. dziwne wydaje, że okres (miesiąc), który bank bierze w kwestii sprawdzania tych transakcji nie pokrywa się dokładnie z miesiącem kalendarzowym.
SylwiaH

Wróć do ING Bank Śląski