IKO - wypłata z bankomatu

Oceny i szczegóły na temat Banku Inteligo, należącego do PKO BP.
Regulamin forum
Skrócony REGULAMIN: Jeżeli chcesz się zareklamować masz prawo do umieszczenia maksymalnie jednego linka w Podpisie, który uzyskujesz po napisaniu 3 postów. Bannery, obrazki oraz linki w treści wpisu są zabronione. Minimalna długość postu to 100 znaków ze spacjami. Jeżeli Twój wpis jest tylko reklamą umieść go w dziale Ogłoszenia. Pełny regulamin: Regulamin forum.

IKO - wypłata z bankomatu

Postautor: GregoryRib » 24 sty 2015, o 16:52

Mam pytanie, z których bankomatów obecnie wypłacę gotówkę aplikacją IKO zainstalowaną w telefonie?
Wiem że taką możliwość mają klienci inteligo i pko bp.
GregoryRib

Re: IKO - wypłata z bankomatu

Postautor: boss » 26 sty 2015, o 23:14

Obecnie za pomocą IKO (aplikacji w telefonie) na pewno wypłacisz gotówkę z bankomatów PKO Banku Polskiego, o ile urządzenie jest sprawne i obsługuje tę funkcję.
boss
Administrator

Postautor: lidia » 4 cze 2016, o 00:29

Czy mogę dokonywać wpłat na konto Inteligo w placówce PKO Banku Polskiego? To jest chyba ten sam bank :roll:
lidia

Postautor: gold » 25 cze 2016, o 23:55

lidia pisze:Czy mogę dokonywać wpłat na konto Inteligo w placówce PKO Banku Polskiego? To jest chyba ten sam bank :roll:

Tak. W oddziałach PKO Banku Polskiego możesz dokonywać wpłat na rachunki kont Inteligo bezpłatnie.
gold

Wróć do Inteligo