fundusze inwestycyjne

Inwestowanie w akcje, obligacje, waluty i inne produkty. Samodzielne i za pośrednictwem funduszy inwestycyjnych.
Regulamin forum
Skrócony REGULAMIN: Jeżeli chcesz się zareklamować masz prawo do umieszczenia maksymalnie jednego linka w Podpisie, który uzyskujesz po napisaniu 3 postów. Bannery, obrazki oraz linki w treści wpisu są zabronione. Minimalna długość postu to 100 znaków ze spacjami. Jeżeli Twój wpis jest tylko reklamą umieść go w dziale Ogłoszenia. Pełny regulamin: Regulamin forum.

fundusze inwestycyjne

Postautor: wzorjan » 31 gru 2014, o 01:44

Witam serdecznie. Posiadam trochę pieniędzy, które chcę przeznaczyć na inwestycję. W związku z tym szuka niezależnego specjalisty. Z "sieciówkami" już miałem niestety do czynienia i zawiodłem się. Teraz poszukuję kogoś, kto odpowiedzialnie skonstruuje mi portfel inwestycyjny i będzie go kontrolował. Chciałbym również, ab ta osoba nie działała w trybach korporacji oraz aby przepływ pieniędzy pomiędzy mną a TFI odbywał się bez jej udziału. Widziałem reklamę Piotra Bralczyka - czy ktoś z Was z nim pracował (jego wizytówką w sieci jest strona zarabiajmy pl)?
wzorjan

Re: fundusze inwestycyjne

Postautor: Harel » 2 lis 2015, o 22:34

A nie lepiej pomyśleć np. o jakimś omniprofit? Sam wtedy będziesz miał kontrolę nad tym ile i w co inwestujesz. No i zyskasz zabezpieczenie na starość, w dobie perturbacji wokół zusu, to ważny argument.
Harel

Postautor: marianski » 28 lis 2015, o 23:52

pisałem już chyba gdzieś. Pan Bralczyk to dobry wybór. Jeżeli ktoś szuka na terenie Warszawy to zdecydowanie tak, działa profesjonalnie i z sukcesami
marianski

Postautor: Filipp » 5 kwie 2016, o 17:12

Masz od tego wielkie inscytucje, jak chcesz im trochę zapłacić więcej to one zarządzają Twoim kapitałem przerzucając go z funduszu do funduszu. Zresztą nikt lepiej i tak nie zarządza niż właściciel pieniędzy.
Filipp

Postautor: Fistaszek » 25 cze 2016, o 22:43

Z doświadczenia wiem,ze czasem nie warto ufać pośrednikom...Mi tez doradca finansowy polecił fundusz nieruchomości BPH FIZ bo taki bezpieczny on był...I teraz mam za swoje bo ani funduszu ani pieniędzy,które w niego zainwestowałem...Jedyna nadzieja na odzyskanie ich w pozwie zbiorowym,który się szykuje i mam nadzieję,ze więcej Nas się do niego zbierze bo jest już w trakcie przygotowania.
Fistaszek

Wróć do Fundusze inwestycyjne, akcje i inne produkty