Czy warto założyć konto w mbanku ?

Dyskusje i oceny o mBanku i jego produktach.

Czy warto założyć konto w mbanku ?

Postautor: marcel » 24 wrz 2013, o 10:12

Proszę o odpowiedź czy warto jest założyć konto w mbanku ? Interesują mnie opinie o koncie i opłaty za rachunek. Na konto mogę wydać do 5 zł miesięcznie.
marcel

Re: Czy warto założyć konto w mbanku ?

Postautor: gold » 24 wrz 2013, o 16:17

Uważam że warto otworzyć w mBanku konto. To sprawdzony bank, który ma jedno z najtańszych i najlepszych kont na rynku.
gold

Postautor: RobertPi » 4 sty 2015, o 18:47

Ja zakładałem jakieś 3 lata temu i uważam że było warto. Pomimo tego że kurier trochę przeciągnął dostarczenie umowy do podpisu. Ale to akurat była wina firmy kurierskiej a nie samego mBanku. Obecnie myślę nad przejściem na ekonto mobilne.
RobertPi

Postautor: ala89 » 24 kwie 2016, o 18:46

Kiedyś było lepiej. Ale i tak jest wielu ludzi fanatyków mbanku. Ciekawe jak będzie ta oferta ewoluowała na zasadzie konkurencji itp.
ala89

Postautor: Artur97 » 12 cze 2016, o 14:34

Konto w mBanku jest całkiem przyzwoite razem z kartą o ile mamy jakieś tam wpływy na konto i płacimy kartą :)
Artur97

Postautor: radca73 » 26 lip 2016, o 15:57

Ogólnie opinie mam bardzo dobrą, poza szybkością wykonywania przelewów. W Pekao przelewy dochodzą maksymalnie w 24 godziny, w mbanku natomiast zdarza się że idą 3 dni robocze. Jak na te czasy to dosyć słabo. Mam nadzieję że może w jakiś sposób to poprawią albo już poprawili, nie korzystałem z ich konta już około roku (właśnie ze względu na te przelewy).
radca73

Postautor: gold » 16 sie 2016, o 18:25

Może to problem banku wysyłającego przelew. Mam ekonto w mbanku i przelewy w dni robocze są księgowane zwykle w ciągu kilku godzin. Maksymalnie następnego dnia.
gold

Postautor: MarcinM » 21 wrz 2016, o 09:40

Moim zdaniem warto, ja mam u nich konto od niedawna, bo znajomy wziął udział w ich akcji polecamBank i mi polecił konto tam. Podobno kasę za to dostał, że polecił a ja korzystam. Na ogół sceptycznie podchodzę do takiego polecania, ale tym razem wyjątkowo nie jestem rozczarowany. Dla mnie najlepsze są porady ekspertów 24h na 7 dni w tygodniu, to jest super wygoda, bo ja większość czasu spędzam w robocie i jak tylko muszę coś gdzieś załatwić to wszystko pozamykane, chyba że wezmę dzień wolny, a na takie drobne sprawy, to mi szkoda. Poza tym praktycznie wszystko online możesz ogarnąć i mają postawę bardzo proklient.
MarcinM

Wróć do mBank