Wymarzone konto w Raiffeisen Polbank

Ogólne dyskusje i wymiana informacji na temat banków, kont, kredytów i innych produktów finansowych. Opinie klientów na forum bankowym.

Wymarzone konto w Raiffeisen Polbank

Postautor: arek » 19 lip 2015, o 19:39

Opisywałem Wymarzone konto osobiste w Raiffeisen Polbanku na swoim blogu. Sądzę że ten rachunek przypadnie wielu użytkownikom forum do gustu. Konto charakteryzuje się darmowym prowadzeniem i brakiem opłat za kartę, poza stałą zryczałtowaną opłatą miesięczną. Więc jest to generalnie dość ciekawa i atrakcyjna oferta w sektorze rachunków prowadzonych dla klientów indywidualnych, na Polskim rynku. Polecam sprawdzić ofertę Raiffeisen Polbank opinie klientów o tym koncie są pozytywne. Podobnie wypadło moje podsumowanie na blogu, gdzie sprawdzałem jakie opłaty czekają na potencjalnego użytkownika rachunku.
Polecam zapoznać się z tym artykułem, gdzie dowiesz się jak uniknąć opłat za ROR.
arek

Re: Wymarzone konto w Raiffeisen Polbank

Postautor: gold » 27 lip 2015, o 19:01

Jak wyglądają opłat za kartę i konto dla tego rachunku?
Czy jest to darmowy czy płatny ROR jeżeli chodzi o bankomaty?
gold

Postautor: arek » 28 lip 2015, o 10:29

Za kartę jest stała opłata wynosząca jedynie 3zł miesięcznie, zaś konto nie ma opłat za prowadzenie i użytkowanie. Bankomaty także są darmowe.
arek

Postautor: vomglop » 11 sie 2015, o 23:55

Podobno Raiffeisen Polbank daje gwarancje braku opłat za wymarzone konto na zawsze. Myślicie że to prawda?
vomglop

Postautor: gold » 16 sie 2015, o 20:13

vomglop pisze:Podobno Raiffeisen Polbank daje gwarancje braku opłat za wymarzone konto na zawsze. Myślicie że to prawda?

Możliwe o ile bank nie zostanie wcześniej sprzedany albo wchłonięty.
gold

Postautor: norbi » 13 paź 2016, o 18:48

Jak na razie ten rachunek jest moim zdaniem jednym z lepszych typów kont osobistych na polskim rynku.
Raiffeisen Polbank wysoki standard obsługi wyniósł z doświadczenia z lat ubiegłych. Ponieważ przez długi okres czasu obsługiwał klientów zamożnych, przyciągając wysoką jakością oferowanych usług.
norbi

Wróć do Banki i finanse – Forum ogólne: opinie, porady, komentarze