Volkswagen Bank opinie klientów

Volkswagen Bank Polska jest nowoczesną instytucją finansową wywodzącą się z grupy VW.
Regulamin forum
Skrócony REGULAMIN: Jeżeli chcesz się zareklamować masz prawo do umieszczenia maksymalnie jednego linka w Podpisie, który uzyskujesz po napisaniu 3 postów. Bannery, obrazki oraz linki w treści wpisu są zabronione. Minimalna długość postu to 100 znaków ze spacjami. Jeżeli Twój wpis jest tylko reklamą umieść go w dziale Ogłoszenia. Pełny regulamin: Regulamin forum.

Volkswagen Bank opinie klientów

Postautor: boss » 7 gru 2014, o 18:28

Tutaj możesz dodać własną opinię o Volkswagen Banku, albo przeczytać komentarze innych klientów posiadających już rachunek osobisty.
Podstawowy produkt banku to atrakcyjne konto osobiste e-direct. Bez opłat za prowadzenie i użytkowanie karty. Rachunek założysz bezpłatnie przez Internet bez wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić wniosek dostępny online.
VW Bank znany jest z ciekawych ofert kredytowych dla swoich klientów, zamierzających kupić auto z grupy VW (Audi, VW, Skoda, Seat).
boss
Administrator

Re: Volkswagen Bank opinie klientów

Postautor: RobertPi » 4 sty 2015, o 18:31

Poza tym że jednorazowo trzeba pobrać minimum 500zł z bankomatu, uważam że konto w VW Banku jest jednym z lepszych na rynku.
W końcu wszystkie bankomaty w Polsce są za darmo w takim przypadku. Co u konkurencji nie zawsze ma miejsce.
RobertPi

Postautor: kendlo » 3 mar 2015, o 09:00

Czy konto jest darmowe, poza tym że kartą nie płacimy prowizji za wypłatę z bankomatu jednorazowo ponad 500zł?
Są jakieś opłaty za prowadzenie rachunku i przelewy?
kendlo

Postautor: gold » 5 mar 2015, o 23:21

Konto jest prowadzone za darmo. Nie opłat za pierwsze 250 przelewów elektronicznych w miesiącu (wystarczająco dużo :D ).
Karta jest za darmo a wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są bez prowizji, jeżeli jednorazowo wypłacasz min 400zł z bankomatu.
gold

Postautor: pigeo » 13 kwie 2015, o 19:26

Ze względu na fakt, że ostatnio wszystkie banki albo wprowadzają, albo podnoszą opłaty za kartę i wysokość transakcji bezgotówkowych, chciałem zapytać, czy w Volkswagen też są takie plany, wiecie coś na ten temat?
pigeo

Postautor: gold » 18 kwie 2015, o 18:39

pigeo pisze:Ze względu na fakt, że ostatnio wszystkie banki albo wprowadzają, albo podnoszą opłaty za kartę i wysokość transakcji bezgotówkowych, chciałem zapytać, czy w Volkswagen też są takie plany, wiecie coś na ten temat?

Jak na razie nic mi o tym nie wiadomo. To dość niszowy bank i być może nie wprowadzi opłaty za kartę.
gold

Postautor: Farmer0071 » 25 kwie 2015, o 11:41

RobertPi pisze:Poza tym że jednorazowo trzeba pobrać minimum 500zł z bankomatu, uważam że konto w VW Banku jest jednym z lepszych na rynku.
W końcu wszystkie bankomaty w Polsce są za darmo w takim przypadku. Co u konkurencji nie zawsze ma miejsce.

Trzeba pobrać 400 złotych, żeby nie zapłacić.
Farmer0071

Postautor: gold » 25 kwie 2015, o 22:27

Farmer0071 pisze:Trzeba pobrać 400 złotych, żeby nie zapłacić.

To prawda jednorazowo trzeba pobrać min. nie 500 a 400zł aby VW Bank nie pobrał opłaty.
gold

Ja wolę Idea Bank lub Nest

Postautor: SylwiaH » 7 lut 2017, o 14:45

@Farmer0071 no właśnie...

W zasadzie to jest chyba jeden z 3 banków jakie znam, w którym nie ma opłaty za kartę uzależnionej od transakcji bezgotówkowych. Tylko, że z kolei jest inna uciążliwa rzecz. Mianowicie wypłaty z bankomatów są płatne poniżej 400 zł. Czyli jak wypłacamy mniej niż 400 zł to płacimy prowizję. Jak dla mnie to dość dziwne.

Dlatego lepszą opinię mam o Idea Bank http://antyhaczyk.blogspot.com/2014/06/ ... edyty.html
Idea Bank zlikwidował ostatnio całkowicie opłatę za kartę do Konta Idealnego i w zasadzie mamy tam obecnie darmowe konto bez warunków.
Lub ewentualnie nowy Nest Bank, gdzie też jest Nest konto bez opłat i bez warunków.

Oczywiście zleży co jest dla kogo ważne.
SylwiaH

Wróć do Volkswagen Bank