Strona 1 z 1

PKO BP jakie opinie ma konto osobiste?

Post: 18 wrz 2016, o 12:57
autor: lech
Cześć, będę szukał rachunku osobistego dla siebie. W związku z tym mam pytanie do użytkowników tego forum bankowego. Co sądzicie o koncie osobistym w PKO BP?
Mój wybór to koniecznie duży bank ze stabilną sytuacją finansową. Przecież rząd nawet w przypadku najgorszego scenariusza uratuje tak duży Polski bank.
W Internecie znalazłem informację że rachunek w PKO Banku Polskim jest chroniony też przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Natomiast opinie o PKO BP klientów, którzy pisali na kilku forach są z przewagą pozytywnych. Recenzja tego rachunku znaleziona na blogu podpowiada że konto jest bardzo tanie w utrzymaniu. Sieć bankomatów to kolejny plus bo jest gigantyczna, tak jak placówek.
Warto chyba otworzyć konto w PKOBP?

Re: PKO BP jakie opinie ma konto osobiste?

Post: 8 paź 2016, o 10:14
autor: gold
Zależy jakiego typu rachunku szukasz. Konto osobiste w pko bp może być dobrym wyborem, jeśli co miesiąc otrzymujesz na rachunek wynagrodzenie.
Wtedy jego prowadzenie jest najmniej kosztowne.

Re: PKO BP jakie opinie ma konto osobiste?

Post: 31 paź 2016, o 11:49
autor: Aurora
Szczerze powiedziawszy miałam konto w tym banku. Nie pomogły stałe wpływy, naliczali mi regularnie opłaty. Za prowadzenie konta płaciłam i za kartę też, nie wiem jakim cudem ten bank się tyle czasu utrzymuje chyba tylko dlatego, że jest tyle lat na rynku i ludzie nie lubią zmian. Czarę goryczy opłat z kosmosu przelało systematyczne zmienianie wysokości opłaty za konto, bo za kartę pobierali tyle samo czy nią płaciłam czy nie i nagła niespodziewana opłata roczna, którą raczyli pobierać co pół roku. Kiedy poszłam do banku jakimś cudem pani wyciągnęła regulamin, którego na oczy nigdy nie widziałam, podobno mi go przesłali, a guzik bo całą korespondencję odbierałam regularnie w domu zawsze ktoś był. Ja uciekłam i nie wrócę, nawet jeśli zdążyli coś pozmieniać przez ostatnie dwa lata. Nie lubię jak robi się ze mnie jelenia.

Re: PKO BP jakie opinie ma konto osobiste?

Post: 5 kwie 2017, o 13:38
autor: anie92
Banki lubią często zmieniać prowizje od wypłat z bankomatów, przelewów itd, często na wyższe.
Nie lubie takiej praktyki ale od siebie mogę polecić konto direct ING, darmowe, w dodatku oferują 120zł dla osób, które nie korzystały wcześniej z usług banku tzn nie korzystały z kredytów, nie miały konta czy nie udzielały pełnomocnictwa.
nowych klientów, strona promocji konto-direct.pl

Re: PKO BP jakie opinie ma konto osobiste?

Post: 20 sty 2018, o 11:02
autor: eDoradca
Aktualnie na uwagę zasługują dwa rachunki osobiste PKO BOP - Konto za Zero i Konto bez Granic.

Więcej szczegółów o tych ROR-ach, można przeczytać w analizach:

http://darmowekontobankowe.org/konto-za-zero/

Re: PKO BP jakie opinie ma konto osobiste?

Post: 20 sty 2018, o 11:08
autor: eDoradca
A tutaj artykuł o Koncie bez Granic w PKO BP - http://darmowekontobankowe.org/konto-bez-granic/