Strona 1 z 1

Volkswagen Bank opinie klientów

Post: 7 gru 2014, o 18:28
autor: boss
Tutaj możesz dodać własną opinię o Volkswagen Banku, albo przeczytać komentarze innych klientów posiadających już rachunek osobisty.
Podstawowy produkt banku to atrakcyjne konto osobiste e-direct. Bez opłat za prowadzenie i użytkowanie karty. Rachunek założysz bezpłatnie przez Internet bez wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić wniosek dostępny online.
VW Bank znany jest z ciekawych ofert kredytowych dla swoich klientów, zamierzających kupić auto z grupy VW (Audi, VW, Skoda, Seat).

Re: Volkswagen Bank opinie klientów

Post: 4 sty 2015, o 18:31
autor: RobertPi
Poza tym że jednorazowo trzeba pobrać minimum 500zł z bankomatu, uważam że konto w VW Banku jest jednym z lepszych na rynku.
W końcu wszystkie bankomaty w Polsce są za darmo w takim przypadku. Co u konkurencji nie zawsze ma miejsce.

Re: Volkswagen Bank opinie klientów

Post: 3 mar 2015, o 09:00
autor: kendlo
Czy konto jest darmowe, poza tym że kartą nie płacimy prowizji za wypłatę z bankomatu jednorazowo ponad 500zł?
Są jakieś opłaty za prowadzenie rachunku i przelewy?

Re: Volkswagen Bank opinie klientów

Post: 5 mar 2015, o 23:21
autor: gold
Konto jest prowadzone za darmo. Nie opłat za pierwsze 250 przelewów elektronicznych w miesiącu (wystarczająco dużo :D ).
Karta jest za darmo a wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są bez prowizji, jeżeli jednorazowo wypłacasz min 400zł z bankomatu.

Re: Volkswagen Bank opinie klientów

Post: 13 kwie 2015, o 19:26
autor: pigeo
Ze względu na fakt, że ostatnio wszystkie banki albo wprowadzają, albo podnoszą opłaty za kartę i wysokość transakcji bezgotówkowych, chciałem zapytać, czy w Volkswagen też są takie plany, wiecie coś na ten temat?

Re: Volkswagen Bank opinie klientów

Post: 18 kwie 2015, o 18:39
autor: gold
pigeo pisze:Ze względu na fakt, że ostatnio wszystkie banki albo wprowadzają, albo podnoszą opłaty za kartę i wysokość transakcji bezgotówkowych, chciałem zapytać, czy w Volkswagen też są takie plany, wiecie coś na ten temat?

Jak na razie nic mi o tym nie wiadomo. To dość niszowy bank i być może nie wprowadzi opłaty za kartę.

Re: Volkswagen Bank opinie klientów

Post: 25 kwie 2015, o 11:41
autor: Farmer0071
RobertPi pisze:Poza tym że jednorazowo trzeba pobrać minimum 500zł z bankomatu, uważam że konto w VW Banku jest jednym z lepszych na rynku.
W końcu wszystkie bankomaty w Polsce są za darmo w takim przypadku. Co u konkurencji nie zawsze ma miejsce.Trzeba pobrać 400 złotych, żeby nie zapłacić.

Re: Volkswagen Bank opinie klientów

Post: 25 kwie 2015, o 22:27
autor: gold
Farmer0071 pisze:Trzeba pobrać 400 złotych, żeby nie zapłacić.

To prawda jednorazowo trzeba pobrać min. nie 500 a 400zł aby VW Bank nie pobrał opłaty.

Ja wolę Idea Bank lub Nest

Post: 7 lut 2017, o 14:45
autor: SylwiaH
@Farmer0071 no właśnie...

W zasadzie to jest chyba jeden z 3 banków jakie znam, w którym nie ma opłaty za kartę uzależnionej od transakcji bezgotówkowych. Tylko, że z kolei jest inna uciążliwa rzecz. Mianowicie wypłaty z bankomatów są płatne poniżej 400 zł. Czyli jak wypłacamy mniej niż 400 zł to płacimy prowizję. Jak dla mnie to dość dziwne.

Dlatego lepszą opinię mam o Idea Bank http://antyhaczyk.blogspot.com/2014/06/ ... edyty.html
Idea Bank zlikwidował ostatnio całkowicie opłatę za kartę do Konta Idealnego i w zasadzie mamy tam obecnie darmowe konto bez warunków.
Lub ewentualnie nowy Nest Bank, gdzie też jest Nest konto bez opłat i bez warunków.

Oczywiście zleży co jest dla kogo ważne.

Re: Volkswagen Bank opinie klientów

Post: 1 sie 2017, o 22:51
autor: hankaz
Oba banki są rzeczywiście wysoko w rankingach. Znam masę osób, które od dawna posiadają bezpłatne konto bankowe, dzięki temu zaoszczędzili dość dużo pieniędzy nie tracąc nic tym samym. Jestem przekonany, że konto to jest odpowiednim rozwiązaniem również dla Ciebie, mało tego, uważam, że już teraz powinieneś wybrać się do banku, zrezygnować z dotychczasowego konta bankowego i wybrać zupełnie nowe konto oszczędnościowe