Strona 1 z 1

Korzystacie z promocji bankowych?

Post: 19 lis 2016, o 19:58
autor: MarcinR
Czy kiedykolwiek skorzystaliście z jakiejś promocji(premia, lokata z podwyższonym oprocentowaniem) i jakie są wasze odczucia? Czy po zakończeniu okresu obowiązywania promocji pożegnaliście się z bankiem czy jesteście klientami od dłuższego czasu? Obecnie w BZ WBK można dostać 100 zł za założenie konta i spełnienie kilku prostych warunków - opis całej promocji jest w linku w moim podpisie. Uważacie, że warto założyć konto dla 100 zł premii?
Pozdrawiam.

Re: Korzystacie z promocji bankowych?

Post: 12 sty 2017, o 13:48
autor: Martyna
Korzystanie z takich promocji może być całkiem opłacalne, jednak dużo zależy od samego banku. Jest ich bardzo dużo, a każdy oferuje inne warunki. Nie można zapominać również o licznych placówkach pozabankowych, które często działają na bardzo podobnej zasadzie. Od wyboru banku wiele zależy, dlatego wybierając konkretny bank, warto skorzystać z porównywarki finansowej TotalMoney. Pozwoli ona na dokonanie najlepszego wyboru. ;)

Re: Korzystacie z promocji bankowych?

Post: 12 lut 2018, o 08:08
autor: bankierka
Ja akurat korzystam z DirectMoney, jakoś ten serwis jest dla mnie bardziej intuicyjny. Tutaj https://direct.money.pl/konta-walutowe/ znalazłam porównanie kont walutowych i niestety zobaczyłam, że w banku w którym mam rachunek osobisty są nieopłacalne warunki. Dlatego będę musiała założyć dodatkowe konto, ale tam przynajmniej opłaty są bardziej korzystne. A co do promocji bankowych, ostatnio udało mi się uzyskać kilkadziesiąt złotych za polecenie rachunku.