Strona 1 z 1

Konto Direct ING opinie internautów szukam

Post: 16 paź 2013, o 20:41
autor: tomek
Poszukuję opinii internautów o koncie direct w ing banku śląskim. Będę wdzięczny za wszelkie, opinie, oceny i sugestie odnośnie zalet i wad tego konta.
Wiem że wielu forumowiczów może mieć konto w ING, więc liczę że ktoś się podzieli informacjami. :)

Re: Konto Direct ING opinie internautów szukam

Post: 18 paź 2013, o 13:24
autor: boss
Wątek opinii o koncie w ING jest już na forum.

Re: Konto Direct ING opinie internautów szukam

Post: 20 lut 2015, o 15:35
autor: norbi
T forum finansowe więc uważam że najdziesz tutaj wsparcie oraz recenzje produktów, które Cię interesują. To ja dodam własną opinię i link do strony gdzie gromadzę opinie klientów o ING Banku Śląskim http://bankuje.pl/bank-ing-opinie/ Mam konto Direct od 2 lat i jako podstawowy rachunek mogę polecić, na dodatkowe konto się raczej nie nadaje, ponieważ wymaga transakcji bezgotówkowych kartą jeżeli chcemy z niej korzystać. Opłaty są niskie i większości z nich da się uniknąć. ING jest bankiem, który rozwinął nie tylko sieć oddziałów, ale również bankowości mobilną jako jeden z rodzai bankowości internetowej. :)
W końcu mobilność to tak naprawdę internet w telefonie :-)

Re: Konto Direct ING opinie internautów szukam

Post: 22 mar 2016, o 21:06
autor: leszek
Czy możliwa jest w ING aktywacja konta w oddziale oraz aktywowanie jednocześnie bankowości internetowej?
Gdzie znajdę mój login po otwarciu konta?

Re: Konto Direct ING opinie internautów szukam

Post: 28 mar 2016, o 22:22
autor: boss
Podczas zakładania konta w oddziale banku, klient otrzymuje Jednorazowy Kod Aktywacyjny, potrzebny do aktywacji usługi ING BankOnLine. Identyfikator użytkownika (login) znajduje się w Umowie o świadczenie usługi bankowości elektronicznej ING BankOnLine, dołączonej do Umowy rachunku. Usługę bankowości internetowej należy aktywować poprzez stronę banku.

Re: Konto Direct ING opinie internautów szukam

Post: 29 wrz 2017, o 21:31
autor: leszek
Złożyłem wniosek i czekam na doręczenie umowy przez kuriera. Co zrobić jeśli przypadkiem pomyliłem się przy wprowadzaniu danych i podałem nieprawidłowy PESEL? Teraz to trudno sprawdzić. Dopiero jak umowa będzie dostarczona. Czy jak odmówię podpisania umowy zostanie ona anulowana i będę musiał złożyć drugi wniosek? Pani z infolinii zasugerowała takie rozwiązanie.
Edit. już wiem, ze kiedy kurier przywiezie umowę, ma on obowiązek dokonać weryfikacji danych. W przypadku błędnych danych, umowa dla ING Banku Śląskiego jest nie ważna. Wniosek zostaje automatycznie anulowany. Proszę nie podpisywać umowy i złożyć nowy wniosek o jej zawarcie przez internet – link z wnioskiem do wypełnienia o konto osobiste Direct.

Re: Konto Direct ING opinie internautów szukam

Post: 25 gru 2017, o 14:00
autor: eDoradca
W ING trwa aktualnie fajna promocja, w której można zdobyć nawet 140 zł bonusu. O szczegółach tej akcji, można przeczytać np. w tym artykule - http://darmowekontobankowe.org/140-zl-p ... mocji-ing/