Strona 1 z 1

Kredyt 123 opinie o biurze pośrednictwa kredytowego?

Post: 30 mar 2016, o 12:19
autor: bitbas
Potrzebuję zaciągnąć kredyt, a w związku z tym, że prowadzę działalność gospodarczą nie mam czasu biegać po bankach i szukać najkorzystniejszej oferty. Znalazłem kredyt 123 - może ktoś wcześniej korzystał już z ich usług?

Re: Kredyt 123 opinie o biurze pośrednictwa kredytowego?

Post: 31 mar 2016, o 10:46
autor: lasocki
Jest to dosyć znane biuro pośrednictwa finansowego. I jak każde tego typu biuro zajmują się pomocą w znalezieniu tego najbardziej optymalnego kredytu gotówkowego, hipotecznego, konsolidacyjnego czy kredytów typu chwilówka.
Szczególnie jeżeli chodzi o te ostatnie warto zasięgnąć opinii kogoś z branży, bo ich realne stopy oprocentowania bywają bardzo duże.

Re: Kredyt 123 opinie o biurze pośrednictwa kredytowego?

Post: 1 kwie 2016, o 10:19
autor: zgredzik
Mają kompetentnych doradców. Zawsze uważałem, że nie ważny jest szyld czy baner a osoba do której trafisz.
A jak masz wątpliwości, to skorzystać zawsze warto. Szczególnie, że to nic nie kosztuje. Czegoś zawsze się dowiesz, zweryfikujesz oferty z innych miejsc.

Re: Kredyt 123 opinie o biurze pośrednictwa kredytowego?

Post: 30 gru 2017, o 10:23
autor: Monik87
Opinie o kredyt123 zdecydowanie mnie zachęciły, żeby sprawdzić ich ofertę, w końcu niewiele jest takich firm kredytowych, o których osoby na forum tak dobrze się wypowiadają i faktycznie ofertę kredytową mają naprawdę korzystną. Ja jednak myślę, że pewnie dobre opinie biorą się z tego, że firma utrzymuje się na rynku już kilkanaście lat, co jest naprawdę dużym osiągnięciem dla tego typu firm, bo wiele z nich tak jak szybko się pojawiło, tak szybko znika.