Strona 1 z 1

VIVUS opinie klientów

Post: 22 lut 2015, o 13:14
autor: johny
Zastanawiam się nad tym jakie są opinie o firmie Vivus.pl. Czy ktoś z Was korzystał z vivusa i mógł by coś więcej napisać o rzetelności tej firmy? Czy warto zaciągać u nich pożyczki?

Re: VIVUS opinie klientów

Post: 22 mar 2015, o 22:29
autor: kama
Uważam że pierwszą pożyczkę warto zaciągnąć za darmo. Kolejne nie koniecznie ;) ale to zależy jak szybko potrzebujemy gotówki.

Re: VIVUS opinie klientów

Post: 14 maja 2015, o 19:38
autor: SylwiaH
Ogólnie we wszystkich tego typu firmach pożyczkowych warto skorzystać tylko z pierwszej darmowej pożyczki (o ile takową oferują), bo nie wszystkie to robią. W przypadku kolejnych oprocentowanie i opłaty są już olbrzymie. Jak zajdzie potrzeba kolejnego pożyczenia to lepiej skorzystać z innej firmy, która również oferuje pierwszą darmową pożyczkę, niż brać pożyczkę w tej samej, z której już korzystaliśmy.

Vivus ma chyba najlepszą ofertę jeśli chodzi o pierwszą pożyczkę. Ogólnie Vivus ma też dobre opnie w Internecie

http://antyhaczyk.blogspot.com/2015/05/ ... yczki.html - Opinie o Vivus.

Co najważniejsze taką pierwszą pożyczkę można wziąć za darmo, ale koniecznie trzeba ją spłacić w terminie inaczej koszty przedłużenia, opłat i procentów są już potem strasznie wysokie.

Re: VIVUS opinie klientów

Post: 9 gru 2015, o 09:28
autor: ewajawor11
Brałem u nich szybką pożyczkę poprzez yousave.pl i byłem zadowolony , odrazzu można porównać inne produkty wiec polecam..

Re: VIVUS opinie klientów

Post: 9 wrz 2016, o 11:08
autor: pigeo
Ja brałem pierwszą darmową. Już niestety mam wykorzystaną, a korzystam tylko z tych darmowych. Mogę powiedzieć, że wszystko było ok. Bardzo prosto się to robiło. Na drugi dzień już przyszły pieniądze. Pewnie jakbym zrobił przelew aktywacyjny online ten Bluecash to by były jeszcze szybciej. Oddałem tyle ile pożyczyłem. Nie było, żadnych komplikacji. Nie wiem jak jest z kolejnymi pożyczkami, ale nie wiem czemu jest taka nagonka w mediach na te firmy. Jak ktoś spłaca w terminie to wie ile pożycza i na jakich warunkach. To jest duża firma i chyba dość dbają o klienta, dopiero się chyba schody zaczynają jak ktoś nie spłaca, ale przecież przy kredytach w bankach i braku terminowych spłat też lekko nie jest.

Re: VIVUS opinie klientów

Post: 9 wrz 2016, o 13:12
autor: Patka
Pierwsza jest ok. Poza promocją, mimo że Vivus jest jedną z tańszych firma na rynku pożyczek pozabankowych, to jednak bardziej opłacalne są kredyty gotówkowe w bankach. Aczkolwiek teraz też jest różnie z bankami. Jak zobaczyli jaką popularnością cieszą się pożyczki pozabankowe, to coraz częściej zaczynają oferować kredyty na wzór tych pożyczek jak np. iGotówka z BGŻ PNB Paribas, czy iKredyt z Getinu, nie są tak drogie jak te pozabankowe, ale tanie to one też nie są w porównaniu ze zwykłym kredytem. Za to można z nich skorzystać przez Internet i są na większe kwoty, ale nie ma tam jak w Vivus pierwszego kredytu za darmo. Banki tak nie działają.

Wracając do Vivus, to jak na firmę pożyczkową to mam dobre zdanie o nich, ale korzystałam tylko z pierwszej darmowej. Jest tych firm tyle, że zawsze jak mam potrzebę to wybieram inną z pierwszą pożyczką za darmo. Tylko trzeba uważać na te działające pod różnymi nazwami, bo pierwszą pożyczkę można wziąć tylko raz.

Do Vivusa chyba też należy to Zaplo całe tak mocno reklamowane ostatnio.

Re: VIVUS opinie klientów

Post: 3 lut 2017, o 20:44
autor: Jaszczomp
To jest podobno jednak z najtańszych wśród tego typu firm (podobno), ale i tak nie licząc tej pierwszej darmowej pożyczki, to poza promocją te pożyczko są ogólnie strasznie drogie, a RRSO olbrzymie i poza może tą na zachętę darmową pożyczką na 30 dni, to jednak w każdym innym wypadku lepiej udać się do banku.

Re: VIVUS opinie klientów

Post: 27 kwie 2017, o 08:24
autor: Trick
Moim zdaniem nie warto skupiać się wyłącznie na jednej firmie, ponieważ zawsze trzeba sprawdzić, co inne mają do zaoferowania. Z tego właśnie powodu ja najczęściej korzystam z porównywarki http://direct.money.pl/pozyczkipozabankowe/, ponieważ pozwala mi to w krótkim czasie sprawdzić, która firma będzie mieć dla mnie najlepszą ofertę. Według mnie to najlepsze rozwiązanie więc polecam skorzystać, by się nie naciąć.

Re: VIVUS opinie klientów

Post: 28 lip 2017, o 18:00
autor: abelo
Parę dni temu wzięłam po raz pierwszy w życiu chwilówkę przez internet w vivusie: http://www.forum-kredytowe.pl/f160/vivu ... 63887.html
i powiem szczerze,że nie żałuję.Rejestracja zajęła mi parę chwil.Pozytywną decyzję otrzymałam robiąc sobie kawę a smsa z banku o wpływie pieniążków na moje konto jeszcze zanim zdążyłam ją wypić.Naprawdę polecam!

Re: VIVUS opinie klientów

Post: 30 lip 2017, o 00:03
autor: SylwiaH
@Trick wszystkie mają mniej więcej to samo do zaoferowania - wysokie koszty w postaci odsetek i opłat. Wyjątkiem są te promocyjne pierwsze pożyczki za darmo o ile się je spłaci w terminie. W tej kwestii moim zdaniem Vivus jest najlepszy, bo jest szybko i bez kombinowania, dosyłania czegokolwiek, a nie w każdej firmie tak jest. Już różne rzeczy widziała. Nie wszędzie tak łatwo dostać pożyczkę. To co odróżnia te firmy to przede wszystkim stopień akceptacji i odrzuceń wniosków. Abstrahując oczywiście od różnic w kosztach.