Strona 1 z 1

Szybka pożyczka przez internet

Post: 15 lis 2014, o 22:46
autor: koptus
Gdzie warto wziąć szybką pożyczkę gotówkową przez Internet ?
Jaki bank polecacie ?

Re: Szybka pożyczka przez internet

Post: 22 gru 2015, o 09:42
autor: ewajawor11
Warto skorzystac z porównywarki , ja korzystam w takim wypadkach z yousave.pl , mają szybką i przejrzysta strone.

Re: Szybka pożyczka przez internet

Post: 22 gru 2015, o 19:55
autor: playonme
Z banku szybko przez internet może być ciężko. Jeżeli zależy Ci na czasie skorzystaj z usług doradcy, np. Idea Expert, gdzie mają dostęp do ofert wielu banków. Na spotkaniu możesz podpisać umowę, która najlepiej Ci odpowiada. Jeżeli kredyt jest na rozsądną kwotę oczywiście.

Re: Szybka pożyczka przez internet

Post: 24 gru 2015, o 10:41
autor: rumak
Oferta wonga jest teraz bardzo dobra. Koszt pożyczki tylko 10zł. Biorąc u nich masz pewność, że korzysta się ze sprawdzonej oferty.

Re: Szybka pożyczka przez internet

Post: 7 sty 2016, o 19:10
autor: oewonga
Witam! Rumak, dziękuję za wspomnienie o ofercie pożyczki w wonga. com. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej poznasz na stronie wonga. com, pod suwakami, którymi ustawiasz kwotę pożyczki.
Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej wonga. com. Dodam, że jako odpowiedzialny pożyczkodawca, podejmując decyzję o udzieleniu pożyczki bierzemy pod uwagę m.in. informacje w biurach informacji gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej S.A. oraz ocenę zdolności kredytowej Klienta.

W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem +48 22 388 88 88*

Pozdrawiam
Tomasz | Ekspert wonga. com

*Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Re: Szybka pożyczka przez internet

Post: 31 mar 2016, o 10:49
autor: lasocki
Pamiętajcie, że szybkie często równa się kosztowne. NIe zawsze złoto co się świeci. Korzystajcie z opinii branżowych ekspertów.

Re: Szybka pożyczka przez internet

Post: 16 kwie 2016, o 10:25
autor: Tomi
Wonga jest o tyle dobra że masz możliwość wcześniejszej spłaty w taki sposób że automatycznie obniżana jest prowizja.

Re: Szybka pożyczka przez internet

Post: 21 paź 2016, o 11:11
autor: radca73
Teraz wszystkie firmy udzielają tych pożyczek szybko i przez Internet. Zwykle potrzeba zrobić przelew weryfikacyjny albo użyć aplikacji i mamy potwierdzone dane w firmie pożyczkowej. Jeśli BIK i KRD oraz inne rejestry są dobre to za 10 minut pieniądze są na koncie. Z pożyczaniem jak zawsze nie ma żartów. Czy to bank czy firma pożyczkowa - oddać trzeba. Inaczej odsetki, monity, kary, komornik czy windykacja.
To jaka firma to już trzeba sobie porównać, jest sporo firm z darmowymi chwilówkami i tyle. Można przez rok za darmo pożyczać kwoty rzędu 1000 zł.

Re: Szybka pożyczka przez internet

Post: 9 gru 2016, o 13:45
autor: pawel19982
Zgadzam sie z przedmówcą , szybko nie znaczy tanio. Ja brałem pożyczke przez yousave.pl i koszt kredytu wyszedł najkorzystniej ze wszystkich innych firm takze jestem zadowolony , pozostaje tylko spłacac w terminie zeby nie było problemów. :) :) :) ;)

Re: Szybka pożyczka przez internet

Post: 5 gru 2017, o 13:51
autor: Agnieszka21
Polecam pożyczkę Lendon, pierwsza jest za 0 zł. Czyli bierzesz np 500 zł i tyle oddajesz. Szybka decyzja, bez zbędnych formalności, gotówka na koncie nawet tego samego dnia. Wystarczy dowód osobisty. Ja pożyczyłam 300 zł na szybko i oddałam 300. Ale to była pierwsza pożyczka, kolejne już nie są za 0 zł. Także polecam każdemu, kto chce szybkiej gotówki, na krótko i za pierwszym razem. :)
http://agnieszka_kuchta.ebrokerpartner. ... xhr/Lendon