T-Mobile Usługi Bankowe wprowadza opłatę za kartę

Forum na temat banku T-Mobile Usługi Bankowe czyli dawnego Alior Sync.
Regulamin forum
Skrócony REGULAMIN: Jeżeli chcesz się zareklamować masz prawo do umieszczenia maksymalnie jednego linka w Podpisie, który uzyskujesz po napisaniu 3 postów. Bannery, obrazki oraz linki w treści wpisu są zabronione. Minimalna długość postu to 100 znaków ze spacjami. Jeżeli Twój wpis jest tylko reklamą umieść go w dziale Ogłoszenia. Pełny regulamin: Regulamin forum.

T-Mobile Usługi Bankowe wprowadza opłatę za kartę

Postautor: gold » 3 kwie 2015, o 22:45

Stało się TMUB wprowadził podobnie jak Meritum Bank opłatę za kartę, jednak możliwą do uniknięcia. Od 1 czerwca 2015 miesięczna opłata za kartę debetową wyniesie 0zł jeżeli wydasz kartą bezgotówkowo w miesiącu min. 200zł, w przeciwnym wypadku będzie to 6zł miesięcznie.
gold

Re: T-Mobile Usługi Bankowe wprowadza opłatę za kartę

Postautor: kamrat » 6 maja 2015, o 10:01

Limit 200zł kartą jest jeszcze do przełknięcia, część banków wprowadziła wyższe progi zwalniające z opłaty za plastik. Sam mam konto w TMUB, założyłem pod wpływem pozytywnych opinii o banku przeczytanych w tej recenzji konta osobistego: t mobile opinie i do dnia dzisiejszego włącznie jestem zadowolony.
Choć przyznam że podoba mi się także rozwiązanie banku BPH gdzie do zwolnienia z opłaty wystarczą 4 transakcje kartą miesięcznie. Nie jest to zbyt trudny warunek do spełnienia.
PS zastanów się jeszcze proszę też na opisanym pod linkiem http://opinier24.blogspot.com/p/bank-ne ... platy.html Nest bankiem, gdzie opłat nie ma praktycznie w ogóle. Jest to jedno z najtańszych kont na naszym rynku. :)
kamrat

Wróć do T-Mobile Usługi Bankowe