T-Mobile Usługi Bankowe opinie

Forum na temat banku T-Mobile Usługi Bankowe czyli dawnego Alior Sync.
Regulamin forum
Skrócony REGULAMIN: Jeżeli chcesz się zareklamować masz prawo do umieszczenia maksymalnie jednego linka w Podpisie, który uzyskujesz po napisaniu 3 postów. Bannery, obrazki oraz linki w treści wpisu są zabronione. Minimalna długość postu to 100 znaków ze spacjami. Jeżeli Twój wpis jest tylko reklamą umieść go w dziale Ogłoszenia. Pełny regulamin: Regulamin forum.

T-Mobile Usługi Bankowe opinie

Postautor: boss » 20 kwie 2013, o 22:44

Opinie na temat banku T-Mobile Usługi Bankowe (dawny Alior Sync). Czy warto założyć tutaj konto osobiste albo korzystać z karty ?
Czy konto jest tanie w utrzymaniu ? Jak spisuje się system internetowy banku i doradcy ?
Poznasz też opinie o koncie osobistym w banku T-Mobile Usługi Bankowe.

Podstawowy produkt banku T-Mobile Usługi Bankowe to nowoczesne osobiste konto internetowe. Zakładane online za pomocą darmowego kuriera albo przelewu potwierdzającego z innego konta osoby wypełniającej wniosek.

Za darmo do konta wydawana jest standardowo karta debetowa MasterCard PayPass.
Kartą można płacić zarówno zbliżeniowo jak i tradycyjnie w czytniku z numerem PIN.

Karta zostaje przysłana za darmo, zabezpieczonym listem w terminie do 14 dni od założenia konta ale zwykle przychodzi w terminie do tygodnia.

Jak założyć konto:
1. Przygotuj dokumenty: dowód osobisty lub legitymację szkolną (gdy masz mniej niż 18 lat); adres poczty e-mail; nr tel. komórkowego i kliknij na odnośnik „Złóż – wniosek”.
2. Wypełniając wniosek wybierasz jeden z dwóch darmowych sposobów w jaki potwierdzisz umowę:
  • Przelewem z innego, własnego konta bankowego (umowa online). Dane adresowe we wniosku muszą być takie same jak w banku, z którego dokonasz przelew potwierdzający. Jest to opcja wyłącznie dla osób pełnoletnich, które posiadają konto w innym banku.
  • Tradycyjny, bezpłatny przyjazd kuriera z dokumentami z banku do podpisu. Opcja ta jest dostępna dla wszystkich, a dokładnie osób już od 13 roku życia, jednak opiekun takiej osoby musi być klientem Alior Sync i wyrazić zgodę na otwarcie konta przez niepełnoletnią osobę.
W przypadku wyboru wizyty kuriera przygotuj 2 dokumenty tożsamości Pierwszym dokumentem powinien być ten na podstawie którego zawierana jest umowa (podany we wniosku) np. dowód osobisty a drugim może być:
paszport, prawo jazdy; książeczka wojskowa; książeczka marynarska; legitymacja studencka; legitymacja ubezpieczeniowa; legitymacja emeryta lub rencisty, legitymacja służbowa pracownika administracji państwowej, legitymacja szkolna, faktura za media (gaz, prąd, telefon, internet itd.) – rachunek na nazwisko i adres Klienta. Może to być także faktura ze sklepu.
boss
Administrator
 
Posty: 170
Rejestracja: 13 mar 2013, o 15:39
Lokalizacja: forum-ebank.pl

Re: Alior Sync opinie

Postautor: jaro » 19 cze 2013, o 11:19

Czy w syncu można założyć konto wspólne i czy są z tego powodu jakieś dodatkowe koszty?
Czy jeżeli jest taka możliwość można otrzymać dwie karty do konta i czy są za nie jakieś opłaty ?
jaro
 
Posty: 4
Rejestracja: 17 cze 2013, o 11:28

Re: Alior Sync opinie

Postautor: boss » 19 cze 2013, o 15:50

Aby założyć konto wspólne w Alior Sync obydwie osoby muszą być już klientami banku. Najprościej będzie założyć dwa oddzielne darmowe konta osobiste. Po podpisaniu dostarczonych np. kurierem umów i aktywacji kont przez Internet, skontaktować się np. z infolinią Alior Sync tel. 19 506 lub (12) 370 71 00 i zlecić przekształcenie jednego z kont w rachunek wspólny co także jest bezpłatne i nie wymaga podpisywania nowych umów.

Współposiadacze kont będą mogli korzystać z dwóch oddzielnych bezpłatnych kart. Jedna z osób zachowa swoją kartę a druga dostanie nową przypisaną do tego samego rachunku. Zachowają swoje loginy i hasła.
boss
Administrator
 
Posty: 170
Rejestracja: 13 mar 2013, o 15:39
Lokalizacja: forum-ebank.pl

Re: Alior Sync opinie

Postautor: milena » 5 sie 2013, o 09:12

Potrzebuję konta „zapasowego”, na które nie będzie comiesięcznych wpływów wynagrodzenia, a jedynie moje przelewy (z mojego ROR-u w innym banku) w wysokości ok. 100-600 zł miesięcznie i wynagrodzenie z tyt umowy zlecenia: ok 100-140 zł miesięcznie.
Szukam konta bezpłatnego, z którego będę mogła podjąć środki np. z bankomatu. Czytałam, że to możliwe, proszę jednak o informację ile kosztuje wydanie karty do bankomatu ?
milena
 
Posty: 5
Rejestracja: 5 sie 2013, o 09:06

Re: Alior Sync opinie

Postautor: boss » 5 sie 2013, o 09:54

Tak konto jest darmowe. Wydanie karty debetowej (bankomatowej) do konta w Alior Sync jest bezpłatne. Za darmo są też użytkowanie karty i obecnie wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na Świecie. Karta przychodzi pocztą za darmo zwykle kilka dni po podpisaniu umów o założenie konta dostarczonych przez kuriera.
boss
Administrator
 
Posty: 170
Rejestracja: 13 mar 2013, o 15:39
Lokalizacja: forum-ebank.pl

Re: Alior Sync opinie

Postautor: rodzynek » 8 sie 2013, o 11:54

Czy mogę z tego konta płacić kartą i dokonywać wypłat w bankomatach w innych krajach, jeżeli tak jakie są za te transakcje opłaty ?
rodzynek
 
Posty: 1
Rejestracja: 5 sie 2013, o 16:25

Re: Alior Sync opinie

Postautor: boss » 8 sie 2013, o 13:54

Alior Sync ma obecnie wszystkie bankomaty w Polsce za i na Świecie za 0zł. Sync również nie pobiera opłaty za to transakcje kartą w sklepach. Przy płatnościach kartą za granicą występuje jedynie przewalutowanie po kursie banku.
Aby ominąć różnice kursowe przy przewalutowaniu jest możliwość założenia subkonta w euro do konta osobistego. W bankowości internetowej, gdy konto będzie już aktywne będzie możliwość utworzenia subkonta.
boss
Administrator
 
Posty: 170
Rejestracja: 13 mar 2013, o 15:39
Lokalizacja: forum-ebank.pl

Re: Alior Sync opinie

Postautor: gosia23 » 18 sie 2013, o 20:10

W jaki sposób zostanie mi doręczona karta bankomatowa oraz jaki będzie koszt jej doręczenia ?
gosia23
 
Posty: 7
Rejestracja: 5 sie 2013, o 16:43

Re: Alior Sync opinie

Postautor: boss » 19 sie 2013, o 09:59

Karta dostarczana jest bezpłatnie pocztą w zabezpieczonej kopercie. Bank ma do 14 dni na jej dostarczenie ale zwykle karta przychodzi już po kilku dniach od momentu podpisania albo potwierdzenia umowy. W kopercie będzie instrukcja jak nadać karcie nr PIN i aktywować ją w swojej bankowości elektronicznej.
boss
Administrator
 
Posty: 170
Rejestracja: 13 mar 2013, o 15:39
Lokalizacja: forum-ebank.pl

Re: Alior Sync opinie

Postautor: ania » 14 wrz 2013, o 15:41

Czy mogę jednorazowo wypłacić z konta ponad 2 tys. zł ?
ania
 
Posty: 3
Rejestracja: 5 sie 2013, o 17:28

NastępnaWróć do T-Mobile Usługi Bankowe

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron