T-Mobile Usługi Bankowe opinie

Forum na temat banku T-Mobile Usługi Bankowe czyli dawnego Alior Sync.
Regulamin forum
Skrócony REGULAMIN: Jeżeli chcesz się zareklamować masz prawo do umieszczenia maksymalnie jednego linka w Podpisie, który uzyskujesz po napisaniu 3 postów. Bannery, obrazki oraz linki w treści wpisu są zabronione. Minimalna długość postu to 100 znaków ze spacjami. Jeżeli Twój wpis jest tylko reklamą umieść go w dziale Ogłoszenia. Pełny regulamin: Regulamin forum.

Re: Alior Sync opinie

Postautor: boss » 14 wrz 2013, o 18:51

Oczywiście, dzienny limit wypłat ze swojego konta ustalamy samodzielnie przez Internet logując się na swój rachunek.
Jeżeli będzie taki limit dzienny w koncie na transakcje gotówkowe oraz bankomat będzie posiadał tyle pieniędzy to owszem jest taka możliwość.
boss
Administrator

Postautor: lila » 14 lis 2013, o 12:40

Witam , będę wdzięczna za odpowiedzi na te pytania:
1 jeśli ktoś prowadzi firmę jednoosobową o niskich dochodach i nie posiada konta firmowego czy może opłacać Zus przez to konto , w opisie konta jest napisane bezpłatne przelewy do ZUS ,US ?? i ile to kosztuje ? czyli taka usługa jest a Pan w wcześniejszych komentarzach napisał ,ze to konto nie może byc użyte do prowadzenia firmy???
2 czym grozi dokonywanie takich opłat przez konto wbrew regulaminowi??
3 dużo jest tutaj napisane o wplatomatach z euronetu czy bezpłatne wypłaty z bankomatów dotyczą tez tylko euronetu czy wszystkich dostępnych w Polsce??
4 Ile trwa założenie konta wraz z przyjazdem kuriera , tak by można było w pełni korzystać z konta??
5 czy są pobierane jakies oplaty za prowadzenie konta??
z góry dziękuję za odpowiedzi.
lila

Postautor: gold » 15 lis 2013, o 12:54

1. Oczywiście możesz posiadać konto osobiste prowadząc działalność gospodarczą, jednak nie możesz dokonywać transakcji w ramach tej właśnie działalności.
2. Bank może w takim przypadku rozwiązać umowę.
3. Wpłacanie pieniędzy na konto jest możliwe i bezpłatne przez największą w Polsce sieć wpłatomatów Euronet. Wypłaty środków z bankomatów są aktualnie darmowe we wszystkich bankomatach w Polsce i na Świecie.
4. Kurier ma do 3-4 dni roboczych na dojazd z dokumentami i tyle samo czasu na powrót z nimi do Banku, wtedy konto będzie już aktywne.
5. Nie ma opłat za prowadzenie konta.
gold

Postautor: mikel » 29 gru 2013, o 20:00

Chciałbym założyć konto do mojego radia internetowego, mieszkam w Niemczech jest to możliwe ?
mikel

Postautor: gold » 30 gru 2013, o 11:38

mikel pisze:Chciałbym założyć konto do mojego radia internetowego, mieszkam w Niemczech jest to możliwe ?

Konto w Alior Sync nie może być wykorzystywane do prowadzenia działalności gospodarczej więc polecam założyć konto dla siebie. Aby założyć to konto musisz być obywatelem Polski np. czasowo mieszkającym za granicą.
Zakładając konto z zagranicy można potwierdzić umowę bez kuriera czyli przelewem z innego konta z Twoimi danymi osobowymi (należącego do Ciebie w innym ale tylko polskim banku).
gold

Postautor: boss » 19 lut 2014, o 12:03

Ważna informacja: Od 1 kwietnia 2014 Alior Sync przestaje premiować zakupy w sieci zwrotem 5% kwoty w ramach Caschback. Pozostałe warunki prowadzenia konta nie zmieniają się. Więc rachunek nadal jest jednym z praktycznie darmowych kont na rynku.
boss
Administrator

Postautor: ictb » 7 mar 2014, o 02:13

Ok ja ma konto w Alior Sync prawie od początku istnienia banku także może też się wypowiem :)
Kiedyś miałem konto w inny m konkurencyjnym banku, jednak ich zachowanie przechyliło szalę goryczy i postanowiłem zmienić.
Początkowo miałem wątpliwości jednak po przeczytaniu tego ciekawego artykułu zdecydowałem się na otwarcie rachunku.
Do tej pory nie zapłaciłem nic za to konto co jest nie do pomyślenia w przypadku kont w innych bankach.
ictb

Re: T-Mobile Usługi Bankowe opinie

Postautor: gold » 3 kwie 2015, o 22:46

Od 1 czerwca 2015 miesięczna opłata za kartę debetową wyniesie 0zł jeżeli wydasz kartą bezgotówkowo w miesiącu min. 200zł, w przeciwnym wypadku będzie to 6zł miesięcznie.
gold

Postautor: pigeo » 13 kwie 2015, o 19:19

Jak dla mnie to popłynęli trochę. Wiadomo, że banki tak robią, ale ten dopiero co powstał, nałapali trochę klientów i już kombinują z warunkami. mBank się też rozpędza, ale oni zaczęli wprowadzać opłaty dopiero po latach funkcjonowania na rynku. Bez opłat i warunków zostaje Smart, ale na jak dług nie wiadomo, mam nadzieję, że na długo.
pigeo

Postautor: bartosz88 » 26 kwie 2015, o 21:36

Ciekawe, czy oleją sposób dzieciaków teraz. Kupujesz coś, płacisz kartą, a potem rezygnujesz z zakupu ;D

Albo z wpłatomatem :D
bartosz88

PoprzedniaNastępna

Wróć do T-Mobile Usługi Bankowe