Spłata kredytu z kantorami internetowymi

Porównaj kredyty mieszkaniowe. Oblicz raty i wybierz najkorzystniejszy kredyt hipoteczny na zakup, budowę, remont domu lub innej nieruchomości.
Regulamin forum
Skrócony REGULAMIN: Jeżeli chcesz się zareklamować masz prawo do umieszczenia maksymalnie jednego linka w Podpisie, który uzyskujesz po napisaniu 3 postów. Bannery, obrazki oraz linki w treści wpisu są zabronione. Minimalna długość postu to 100 znaków ze spacjami. Jeżeli Twój wpis jest tylko reklamą umieść go w dziale Ogłoszenia. Pełny regulamin: Regulamin forum.

Spłata kredytu z kantorami internetowymi

Postautor: vouvia » 28 lis 2013, o 17:30

Długo zastanawiałam się nad spłacaniem rat samodzielnie kupioną walutą. Ale tyle się nasłuchałam na ten temat, że postanowiłam spróbować. I uważam, że e-kantory to rewelacyjny sposób na tańsze raty kredytu :) Korzystam z Fritz Exchange i nie narzekam, ale w porównywarce kantorów internetowych StrefaWalut widziałam, że takich serwisów jest dużo więcej - możecie któryś polecić albo odradzić?
vouvia

Re: Spłata kredytu z kantorami internetowymi

Postautor: boss » 29 lis 2013, o 17:31

Sam jeszcze z niego nie korzystałem ale czytałem pozytywne opinie o kantorze internetowym Alior Banku.
boss
Administrator

Re: Spłata kredytu z kantorami internetowymi

Postautor: vouvia » 13 gru 2013, o 16:32

Wypróbowałam Aliora, w porównywarce, o której wspominałam - StrefaWalut - widać, że mają korzystne kursy. Nie było żadnych problemów, ale chyba zostanę jednak przy FE, jakoś bardziej mi odpowiada
vouvia

Wróć do Kredyty mieszkaniowe, hipoteczne