Przelew europejski SEPA w Banku SMART

Sprawdź opinie klientów o NEST Banku, który powstał z połączenia banków SMART I BIZ. Tworząc pierwszy bank rodzinny.
Regulamin forum
Skrócony REGULAMIN: Jeżeli chcesz się zareklamować masz prawo do umieszczenia maksymalnie jednego linka, który uzyskujesz po napisaniu 3 postów.

Przelew europejski SEPA w Banku SMART

Postautor: mikada » 22 cze 2015, o 21:39

Mam zamiar otworzyć smart konto. Chce przy okazji zapytać o koszt przelewu europejskiego w Banku SMART z konta w PLN, czyli SEPA.
mikada

Re: Przelew europejski SEPA w Banku SMART

Postautor: gold » 28 lip 2015, o 10:06

Możesz śmiało zakładać, obecnie nie ma opłat za przelewy europejskie SEPA dla smart konta w banku smart.
gold

Postautor: lech » 18 wrz 2016, o 12:49

Czy wydawane do kont złotówkowych karty są wypukłe czy płaskie? Chcę założyć sobie konto w banku smart więc jest mi to potrzebne.
lech

Postautor: gold » 8 paź 2016, o 10:35

Karty debetowe wydawane do Smart Konta są wypukłe. Umożliwiają dokonywanie płatności także w zagranicznych sklepach internetowych. Generalnie kartą wypukłą można zapłacić w każdym miejscu na kuli ziemskiej – płaska takiej gwarancji nie daje. Karta wypukła ma też tę zaletę, że można nią płacić w Internecie (choć część banków umożliwia płatności internetowe również kartami płaskimi).
gold

Wróć do NEST Bank