Potwierdzenie założenia konta w Banku SMART

Sprawdź opinie klientów o NEST Banku, który powstał z połączenia banków SMART I BIZ. Tworząc pierwszy bank rodzinny.
Regulamin forum
Skrócony REGULAMIN: Jeżeli chcesz się zareklamować masz prawo do umieszczenia maksymalnie jednego linka, który uzyskujesz po napisaniu 3 postów.

Potwierdzenie założenia konta w Banku SMART

Postautor: mikada » 22 cze 2015, o 20:55

Wacham się jeszcze nad otwarciem Smart Konta w PLN przez Internet. Może ktoś z Was mi wyjaśni czy dostanę potwierdzenie założenia konta elektronicznie w Banku SMART?
mikada

Re: Potwierdzenie założenia konta w Banku SMART

Postautor: gold » 28 lip 2015, o 10:08

Tak, potwierdzenie otwarcia rachunku przyjdzie na podany przez Ciebie adres e-mail, możesz je pobrać i wydrukować.
gold

Postautor: lech » 8 paź 2016, o 10:41

Mam pytanie. Posiadam Smart Konto i chciałbym założyć konto Smart Procent. W jaki sposób to zrobić. jeżeli chce zrobić to poprzez założenie konta ze strony Smart Banku otwiera mi się okno do zakładania zwykłego Smart Konta, ale takowe już posiadam. Pisze „Aby otworzyć konto oszczędnościowe SMART Procent, trzeba posiadać już konto osobiste SMART Konto. Zakładanie drugiego konta jest możliwe bezpośrednio z panelu transakcyjnego po zalogowaniu.”
Nigdzie w panelu transakcyjnym po zalogowaniu nie mogę znaleźć takiej opcji. Jak w takim razie założyć konto Smart Procent posiadając już Smart Konto?
lech

Postautor: gold » 21 paź 2016, o 11:14

Prawdopodobnie ta funkcjonalność jest wyłączona w Twoim panelu. Polecam więc otwarcie konta poprzez telefoniczną infolinię banku Smart (IVR) gdzie możesz zrobić to automatycznie.
gold

Wróć do NEST Bank