Poprawki w Banku Smart

Sprawdź opinie klientów o NEST Banku, który powstał z połączenia banków SMART I BIZ. Tworząc pierwszy bank rodzinny.
Regulamin forum
Skrócony REGULAMIN: Jeżeli chcesz się zareklamować masz prawo do umieszczenia maksymalnie jednego linka, który uzyskujesz po napisaniu 3 postów.

Poprawki w Banku Smart

Postautor: paweł » 5 maja 2016, o 18:29

Bank Smart moim zdaniem wygrywa obecnie rywalizację w segmencie polskiej bankowości. Chciałbym dowiedzieć się czy bankowcy ze Smarta planują usprawnić system zapisu historii operacji dokonywanych kartą? obecnie trzeba czekać 4 dni na pojawienie sie pozycji transakcji, do tego jest strasznie niejasna, nieczytelna, kupa cyferek, trzeba analizować cały wpis, który znalazłem na blogu http://bankowe-konto.net , żeby mniej więcej zrozumieć o co chodziło. Posiadam konto w ING w nl i tam tuz po wykonaniu operacji mam widoczne w historii, i co równie przyjemne, mam opis - miasto i sklep zamiast stosu nieczytelnych cyferek. To mi się podoba, no ale to w cywilizowanym kraju takie "niebywałe" featuresy... czy będzie takie udogodnienie w banku smart?
Pytam bo coraz bardziej podoba mi się osobiste SMART Konto :-)
paweł

Wróć do NEST Bank