Polska giełda w 2015 roku

Inwestowanie w akcje, obligacje, waluty i inne produkty. Samodzielne i za pośrednictwem funduszy inwestycyjnych.
Regulamin forum
Skrócony REGULAMIN: Jeżeli chcesz się zareklamować masz prawo do umieszczenia maksymalnie jednego linka w Podpisie, który uzyskujesz po napisaniu 3 postów. Bannery, obrazki oraz linki w treści wpisu są zabronione. Minimalna długość postu to 100 znaków ze spacjami. Jeżeli Twój wpis jest tylko reklamą umieść go w dziale Ogłoszenia. Pełny regulamin: Regulamin forum.

Polska giełda w 2015 roku

Postautor: waldek1 » 24 lut 2015, o 13:00

Co sądzicie o perspektywach, inwestowania na polskiej giełdzie w 2015 roku. Spodziewacie się hossy czy bessy?
Ja mam obawy o utrzymywanie się trendu bocznego przez brak zakupów ze strony OFE.
waldek1

Re: Polska giełda w 2015 roku

Postautor: gold » 24 lut 2015, o 19:56

Zagranica ma nas gdzieś, rząd zabrał pieniądze OFE, indywidualnych graczy jest coraz mniej. Nie spodziewam się rewelacji, zwłaszcza jeżeli mega hossa w USA się wkrótce skończy.
gold

Re: Polska giełda w 2015 roku

Postautor: tomaszmak24 » 1 lis 2015, o 00:57

Ostatnio szukałem informacji odnośnie giełdy i inwestowania i musze powiedziec ze trafiłem na Yousave.pl , portal pozytywnie mnie zaskoczył , dużo informacji i rankingów polecam przejżeć przed zainwestowaniem pieniędzy.
tomaszmak24

Wróć do Fundusze inwestycyjne, akcje i inne produkty