Podpis elektroniczny

Dyskusje o wszystkim i o niczym.

Podpis elektroniczny

Postautor: floky » 24 lut 2015, o 20:35

Witam,

Jestem tu nowy, więc proszę o wyrozumiałość.

Piszę tu ponieważ mam problem. Mianowicie staram się o kredyt studencki i wszystko jest okej. Został ostatni krok, jakim jest podpis złożony przez poręczyciela na umowie.
I w tym miejscu mam właśnie pytanie.Czy ten podpis musi być złożony osobiście w placówce w której ja składałem dokumenty? Nie będę ukrywał, że jest to kłopot dla tej osoby, ponieważ musi wziąć dzień wolny od pracy i przejechać sporo kilometrów, tylko po to, aby złożyć ten podpis.
Czy jest jakaś inna możliwość, aby potwierdzić to poręczenie ? Podpis elektroniczny,czy może ewentualnie podpis złożony w innej placówce tego banku ? Może jakaś inna możliwość ?
Macie jakieś doświadczenia w tego typu sprawach ?
Czekam na jakiekolwiek odpowiedzi :)
Pozdrawiam !
floky

Re: Podpis elektroniczny

Postautor: gold » 24 lut 2015, o 21:50

Podaj jeszcze o jaki bank chodzi w sprawie tego podpisu. To może ktoś bardziej doświadczony w temacie albo pracownik banku odpowie Ci na zadane pytanie.
gold

Postautor: floky » 25 lut 2015, o 20:16

Chodzi o Bank BPS. Jutro będę dzwonił do nich i zobaczymy co z tego wyniknie. W końcu i tak wszystkie dokumenty są dostarczone, decyzja jest pozytywna i chodzi tylko o jeden podpis...
floky

Postautor: boss » 26 lut 2015, o 22:09

Odpowiedź BPS:
"Warunkiem uruchomienia kredytu jest złożeniu przez Kredytobiorcę oraz poręczycieli pisemnego oświadczenia o poddaniu się egzekucji bezpośrednio w placówce Banku w obecności pracownika."
boss
Administrator

Wróć do Off-topic - dyskusje na każdy temat