Po co brać kredyt konsolidacyjny?

Ogólne dyskusje i wymiana informacji na temat banków, kont, kredytów i innych produktów finansowych. Opinie klientów na forum bankowym.

Po co brać kredyt konsolidacyjny?

Postautor: dedyd » 16 lis 2017, o 18:59

Jestem członkiem zarządu małego przedsiębiorstwa i mamy od pewnego czasu pewne kłopoty związane ze zbyt dużą ilością kredytów do spłacania. Zaproponowano nam kredyt konsolidacyjny, ale nie jesteśmy pewni czy to dobre rozwiązanie - w końcu wtedy nasze zadłużenie będzie jeszcze większe. Mimo to słyszałem, że wiele osób mówi, że to dobry pomysł. Możecie mi powiedzieć mniej więcej jakie są zalety tego kredytu? Jakie macie doświadczenia z takim kredytem? Oraz w ktorym banku są najlepsze warunki jesli ktos cos wie?
dedyd

Re: Po co brać kredyt konsolidacyjny?

Postautor: atospartos » 17 sty 2018, o 16:36

Przede wszystkim możesz co miesiąc płacić mniej i łatwiej Ci wtedy wywiązywać się ze swoich zobowiązań. Poza tym, w ten sposób firma może też uniknąć wpisu do bazy Biura Informacji Gospodarczej. Więcej o tym możesz poczytać tutaj https://erif.pl/baza-wiedzy/konsolidacja-kredytu/ . W tym artykule jest dużo informacji, które pomogą Ci zdecydować czy warto sięgać po kredyt konsolidacyjny, czy nie.
atospartos

Wróć do Banki i finanse – Forum ogólne: opinie, porady, komentarze