Pierwsze konto jaki bank wybrać ?

Dyskusje i oceny o mBanku i jego produktach.

Pierwsze konto jaki bank wybrać ?

Postautor: dawid » 28 wrz 2013, o 10:45

Witam, chcemy z żoną założyć pierwsze konto bankowe dla córki w wieku 15 lat. Nie wiemy jaki bank wybrać ?
Proszę o poradę.
dawid

Re: Pierwsze konto jaki bank wybrać ?

Postautor: gold » 28 wrz 2013, o 18:26

Dla osoby w tym wieku odpowiedni będzie nowoczesny rachunek młodzieżowy, polecam sprawdzić konto młodzieżowe w mBanku.
Bank nie wymaga też regularnych zasileń konta co w tym wieku może być dodatkowym atutem.
gold

Postautor: ola » 11 paź 2013, o 19:53

Koleżanka ma to konto i sobie chwali, też polecam je każdej niepełnoletniej osobie.
ola

Postautor: teolog » 18 paź 2016, o 16:26

Nie wiem jak warunki finansowe konta młodzieżowego w mBanku ale jeżeli panel klienta jest tak samo intuicyjny, przyjazny jak dla kont dla dorosłych (mam w tym banku rachunek osobisty i firmowy), to warto.
teolog

Postautor: Martyna » 12 sty 2017, o 13:52

Jak dla mnie wybór zależy od tego, czego oczekuje się od banku i w jak dużym stopniu będzie się z niego korzystać. Ja zawsze decydowałam się na wybieranie banku, który oferowałby najbardziej korzystne warunki dla młodych osób. Jednak mimo wszystko wybór jest trudny i najlepiej go dokonać przy pomocy doradztwa finansowego Direct Money. Dzięki direct.money.pl bez problemu każdy znajdzie dla siebie jakiś dobry bank. ;)
Martyna

Wróć do mBank