Opłata za kuriera w Banku SMART

Sprawdź opinie klientów o NEST Banku, który powstał z połączenia banków SMART I BIZ. Tworząc pierwszy bank rodzinny.
Regulamin forum
Skrócony REGULAMIN: Jeżeli chcesz się zareklamować masz prawo do umieszczenia maksymalnie jednego linka, który uzyskujesz po napisaniu 3 postów.

Opłata za kuriera w Banku SMART

Postautor: AlbertSep » 17 gru 2014, o 00:17

Witam, mam pytanie. Czy zakładając konto przez kuriera z banku smart ponoszę jakieś koszty? Nie wiem czy za kuriera jest jakaś opłata.
Mam zamiar otworzyć smart konto osobiste. Wiem że umowy może przywieść do mnie kurier, tylko czy bezpłatnie?
AlbertSep

Re: Opłata za kurierka w Banku SMART

Postautor: gold » 19 lut 2015, o 11:52

Jak chyba we wszystkich bankach, także w banku smart dostarczenie dokumentów, w tym wypadku umów z banku jest bezpłatne. Więc spokojnie nic nie zapłacisz :)
gold

Postautor: vomglop » 6 paź 2015, o 23:44

Jak wykonać przelew do ZUS? Próbowałem to zrobić samodzielnie ale chyba nie znalazłem tej opcji w systemie banku smart po zalogowaniu na rachunek.
vomglop

Postautor: kamrat » 19 paź 2015, o 19:32

Do przelewów do ZUS jest odpowiedni formularz w systemie transakcyjnym banku smart. Obecnie przelewy do skarbówki i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych wykonywane w złotych polskich są darmowe.
Jeżeli przyjrzysz się smart kontu zauważysz że rachunek ten charakteryzuje się bezwarunkowym brakiem opłat. Zarówno otwarcie jak i prowadzenie konta osobistego są bezpłatne. Kartę bankomatową otrzymasz za darmo na adres korespondencyjny. Również nie zapłacisz nic za jej wydanie i użytkowanie. Brak jest opłaty rocznej i miesięcznej. Zaś na samo konto nie musisz przelewać regularnie żadnych środków, czy to z wynagrodzenia, czy z renty albo stypendium.
Gdy przyjrzysz się oceną w internecie Bank Smart opinie klientów ma bardzo pozytywne.

Rachunek jest coraz bardziej popularnym kontem osobistym w Polsce. Zaś sam FM Bank jest właścicielem Banku Smart i gwarantuje wypłacalność banku w przypadku wątpliwie możliwego bankructwa.
kamrat

Postautor: gold » 26 paź 2015, o 01:43

vomglop pisze:Jak wykonać przelew do ZUS? Próbowałem to zrobić samodzielnie ale chyba nie znalazłem tej opcji w systemie banku smart po zalogowaniu na rachunek.

Przelew do ZUS możesz wykonać w bankowości mobilnej - po przejściu do ekranu operacje i kliknięciu na odpowiednia ikonę oraz po zalogowaniu się do bankowości internetowej i kliknięciu na odpowiednią ikonę w zakładce „Wykonaj operację”.
gold

Postautor: leszek » 27 lut 2016, o 23:08

Proszę o odpowiedź na moje pytanie:
Co się stanie jeśli data wykonania przelewu w Banku Smart przypadnie na dzień wolny od pracy?
leszek

Postautor: gold » 3 mar 2016, o 23:27

leszek pisze:Proszę o odpowiedź na moje pytanie:
Co się stanie jeśli data wykonania przelewu w Banku Smart przypadnie na dzień wolny od pracy?

W takiej sytuacji przelew będzie wykonany w dniu roboczym poprzedzającym bądź następującym po dniu wolnym, zgodnie z Twoją dyspozycją.
gold

Postautor: leszek » 5 lip 2016, o 19:13

Jak otworzyć konto osobiste za pomocą aplikacji OCR w Banku SMART?
Czytałem o takiej możliwości po wybraniu opcji skanowania dowodu osobistego.
leszek

Postautor: gold » 16 lip 2016, o 13:19

Funkcji OCR w Banku SMART użyjesz podczas otwierania rachunku Smart Konto za pomocą aplikacji mobilnej. Aplikacja odczyta dane osobowe ze zdjęcia Twojego dowodu osobistego. Następnie należy tylko zweryfikować i zatwierdzić w systemie banku poprawność sczytanych danych. W ten sposób, prosto i szybko uzupełnisz samodzielnie formularz wymagany do założenia konta w Smarcie.
gold

Postautor: leszek » 16 sie 2016, o 20:07

Witam, chciałbym się dowiedzieć o co chodzi w trzecim etapie zawarcia umowy. Należy tam wybrać sposób zawarcia umowy: kurier lub przelew. Czy zawarcie umowy jest płatne?
leszek

Następna

Wróć do NEST Bank