Opinie o ING Banku

Opinie, oceny i porady klientów na temat ING Banku Śląskiego.

Opinie o ING Banku

Postautor: boss » 5 wrz 2013, o 16:42

Sprawdź opinie klientów o ING Banku Śląskim. Znajdziesz tutaj oceny użytkowników konta osobistego i pozostałych usług banku.
Dodaj własną opinię na temat tej instytucji.
Rachunek osobisty w ING
Direct w ING to połączenie zalet konta internetowego z tradycyjnym. Bank umożliwia zarówno dostęp elektroniczny jak i tradycyjny do rachunku dla posiadacza.
Patrząc obiektywnie na konto Direct ING opinie użytkowników są w większości pozytywne.

Karta debetowa do konta umożliwia
- płatności w placówkach handlowych,
- wypłaty środków z bankomatów
- wpłaty gotówki na konto w Wpłatomatach

Zakładanie konta w ING jest proste
1. Wypełniasz bezpieczny, szyfrowany elektroniczny formularz.
2. Zależnie od wybranej opcji ING przysyła bezpłatnie kuriera lub umowę potwierdzasz przelewem z innego własnego konta.
3. Bank po weryfikacji umów za darmo przesyłka kartę do konta.
Dawny Bank Śląski dzięki przejęciu przez ING, jest dziś bankiem międzynarodowym z szeroką ofertą usług; takich jak konta, kredyty i produkty oszczędnościowe.
boss
Administrator

Re: Opinie o ING Banku

Postautor: kuba » 9 wrz 2013, o 19:01

Konto w ING mam od ok 2 lat. Przy wyborze kierowałem się opiniami znalezionymi w internecie i na dzień dzisiejszy jestem zadowolony. Przez ten czas zdarzyło mi się raz zgubić kartę ale zastrzegłem ją wkrótce telefonicznie a bank bezpłatnie przysłał nową. Mogę wystawić pozytywną opinie o banku ing.
kuba

Postautor: maniek » 14 wrz 2013, o 15:59

Też się na razie nie zawiodłem na banku z lwem :-)
maniek

Postautor: kinga » 14 mar 2014, o 18:26

Właśnie przymierzam się żeby założyć konto w ING tylko zastanawia mnie w jaki sposób mogę wpłacić gotówkę na konto?,
czy mogę to zrobić w placówce banku ?
kinga

Postautor: gold » 15 mar 2014, o 20:15

Oczywiście gotówkę na konto można wpłacać w oddziałach oraz wpłatomatach ING. Wpłatomaty są zwykle w pobliżu oddziałów i w centrach handlowych i jest ich aktualnie ponad 700 w Polsce.
gold

Postautor: patryk » 12 kwie 2014, o 11:13

Mam w ING konto klasyczne i czy je mogę zamienić na konto direct; i jeżeli tak to jak to można zrobić ?
patryk

Postautor: gold » 13 kwie 2014, o 20:08

patryk pisze:Mam w ING konto klasyczne i czy je mogę zamienić na konto direct; i jeżeli tak to jak to można zrobić ?

Zamiana oferty konta jest możliwa w sytuacji, gdy aktualne konto jest prowadzone indywidualnie dla jednej osoby. Wówczas poprzez usługę ING BankOnLine wybierając ikonę Rachunki i po wskazaniu kursorem myszy na numer aktualnego konta będzie dostępna opcja Zmień typ rachunku.
W sytuacji, gdy aktualny rachunek jest prowadzony jako wspólny, należy w pierwszej kolejności dokonać zamiany w oddziale banku współposiadacza konta na pełnomocnika ze względu na fakt, że Konto z lwem Direct jest prowadzone wyłącznie dla jednej osoby. Dodam, że do tego rachunku możliwe jest ustanowienie maksymalnie dwóch pełnomocników.
gold

Postautor: magda » 27 kwie 2014, o 19:30

Chcąc uniknąć opłaty za kartę debetową muszę zrobić transakcje bezgotówkową na 200zł w ciągu miesiąca, czy składa się na to suma zakupów w ciągu tego miesiąca czy muszą to być zakupy jednorazowe na kwotę 200 zł?
magda

Postautor: boss » 30 kwie 2014, o 10:07

200 zł dotyczy sumy transakcji wykonanych kartą w okresie od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca. Taki jest okres rozliczeniowy w ING i wielu innych bankach.
boss
Administrator

Postautor: koptus » 18 wrz 2014, o 09:33

Czy w koncie direct są powiadomienia sms o wpłacie na konto? oraz czy do przelewów trzeba mieć kartę kodów jednorazowych? Jeśli tak to jaki jest koszt ?
koptus

Następna

Wróć do ING Bank Śląski