Odradzam bank pekao sa

Ogólne dyskusje i wymiana informacji na temat banków, kont, kredytów i innych produktów finansowych. Opinie klientów na forum bankowym.

Odradzam bank pekao sa

Postautor: piotr » 27 mar 2016, o 21:43

Po wielu miesiącach korzystania z usług banku Pekao sa gorąco nie polecam jakości jego usług. Po roku nadal brak jest obecności w procesorach płatności, przez co nie można wykonywać szybkich przelewów. Bank, który chwali się tak bardzo internetowością. Koszmarny intefejs, koślawy i mało ergonomiczny. Najważniejsze. 2 dni temu przerobiłem awarię na koncie, która spowodowała podmianę danych osobowych na koncie, na inne! Przez 2 dni widziałem nie swoje dane osobowe, włącznie z telefonem, mailem, adresem zamieszkania oraz nr. dowodu osobowego, co opisałem na swoim blogu ekonomicznym w jednym z wpisów.
Permanentnie obniżane % na koncie oszczędnościowym. Co miesiąc ścinają, z początkowych 3.2% zostało 1.86% Amatorzy, mamiący oczy darmowością.
piotr

Re: Odradzam bank pekao sa

Postautor: gold » 28 mar 2016, o 21:44

Bank Pekao SA nie jest aż taki tragiczny, ale fakt że odstaje ofertą od innych banków, stawiając obecnie bardziej na klientów biznesowych (moim zdaniem).
gold

Wróć do Banki i finanse – Forum ogólne: opinie, porady, komentarze