Nest Bank Wasze opinie o rachunku – Warto?

Sprawdź opinie klientów o NEST Banku, który powstał z połączenia banków SMART I BIZ. Tworząc pierwszy bank rodzinny.
Regulamin forum
Skrócony REGULAMIN: Jeżeli chcesz się zareklamować masz prawo do umieszczenia maksymalnie jednego linka, który uzyskujesz po napisaniu 3 postów.

Re: Nest Bank Wasze opinie o rachunku – Warto?

Postautor: nestbank » 28 lut 2017, o 20:12

opoter pisze:Dostałem potwierdzenie, iż umowa dotarła do banku w terminie dostarczona przez kuriera. Jednak nie otrzymałem karty. Dzwoniąc na infolinię dostałem wiadomość, iż wysłana została karta. Dziś znów dzwoniłem i pani mnie poinformowała iż nie otrzymam karty ponieważ czegoś tam nie podpisałem kurierowi.
Można posługiwać się kontem bez karty? Będę wpłacał wynagrodzenie, ale jak je wypłacę?

Szanowny Panie, może Pan w pełni korzystać z rachunku prowadzonego w Nest Banku, bez konieczności posiadania karty płatniczej. Kartę płatniczą do konta osobistego może Pan zamówić w każdej chwili – wystarczy złożyć wniosek po zalogowaniu do Bankowości Mobilnej lub Internetowej Nest Banku lub skontaktować się z Bankiem telefonicznie.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
nestbank

Re: Nest Bank Wasze opinie o rachunku – Warto?

Postautor: Blazejtrab » 22 mar 2017, o 13:45

aa tam.. jak dla mnie przereklamowane. porownałem w raporcie darmowych kont, moje konto z tym w nescie i to nestowe wypada srednio. owszem jest darmowe, ale nic poza tym. przegrywa w mobilu i nie daja dodatkowych korzyści. W sumie dobrze, ze tam nie zalozylem, bo nie maja apki na Windows Phone...
Blazejtrab

Poprzednia

Wróć do NEST Bank