Negocjowanie lokat w banku - w którym?

Ogólne dyskusje i wymiana informacji na temat banków, kont, kredytów i innych produktów finansowych. Opinie klientów na forum bankowym.

Negocjowanie lokat w banku - w którym?

Postautor: krzysz1980 » 19 paź 2015, o 08:53

Witam,

szukam potwierdzonych informacji :-) w którym banku można negocjować oprocentowanie lokat. Słyszałeś o mBanku, ale na ich stronie nie znalazłem takiej informacji . Zaznaczę że nie jestem VIPem i nie ma milionów do ulokowania, więc interesuje mnie oferta dla zwykłego Kowalskiego.

Czy macie informacje w tym temacie?

Pozdrawiam
krzysz1980

Re: Negocjowanie lokat w banku - w którym?

Postautor: gold » 19 paź 2015, o 16:31

Jeżeli zamierzasz ulokować kwotę powyżej 1 mln zł albo co najmniej kilkaset tysięcy to część banków może się zgodzić na negocjację wysokości odsetek. Ale moim zdaniem ze względu na limit BFG do równowartości 100 tys. euro lepiej jest nie trzymać w jednym banku więcej niż 400 tys. zł.
gold

Postautor: krzysz1980 » 26 paź 2015, o 12:57

gold pisze:
> Jeżeli zamierzasz ulokować kwotę powyżej 1 mln zł albo co najmniej kilkaset tysięcy
> to część banków może się zgodzić na negocjację wysokości odsetek. Ale moim zdaniem
> ze względu na limit BFG do równowartości 100 tys. euro lepiej jest nie trzymać w
> jednym banku więcej niż 400 tys. zł.

Bardzo się cieszę że o takie oszczędności mnie podejrzewasz, ale mam do ulokowania kwotę ok 50.000 zł
Czy przy takiej kwocie ktoś wie o możliwości negocjowania?
krzysz1980

Postautor: Marcik » 26 paź 2015, o 13:03

Myślę że przy takiej kwocie negocjowanie oprocentowania lokat jest również możliwe, to nie są małe środki. Ja negocjowałam przy minimalnie wyższej kwocie w mBanku - tylko musisz zadzwonić na mLinię bo na stronie cisza o takiej możliwości. Zadzwoń i sprawdź jak to będzie przy twojej kwocie.

Od razu zaznaczę że nie jestem klientem prestiżowym, więc negocjowanie jest dostępne dla zwykłego Kowalskiego :D
Marcik

Postautor: ewa3345 » 19 lis 2015, o 09:58

w mbanku mozesz negocjowac przez telefon. sprawdzona informacja. zadzwon i powiedz od razu, ze chcesz negocjowac :)
ewa3345

Wróć do Banki i finanse – Forum ogólne: opinie, porady, komentarze