Najtańszy kredyt hipoteczny - gdzie?

Porównaj kredyty mieszkaniowe. Oblicz raty i wybierz najkorzystniejszy kredyt hipoteczny na zakup, budowę, remont domu lub innej nieruchomości.
Regulamin forum
Skrócony REGULAMIN: Jeżeli chcesz się zareklamować masz prawo do umieszczenia maksymalnie jednego linka w Podpisie, który uzyskujesz po napisaniu 3 postów. Bannery, obrazki oraz linki w treści wpisu są zabronione. Minimalna długość postu to 100 znaków ze spacjami. Jeżeli Twój wpis jest tylko reklamą umieść go w dziale Ogłoszenia. Pełny regulamin: Regulamin forum.

Najtańszy kredyt hipoteczny - gdzie?

Postautor: elena » 7 mar 2015, o 00:16

Zastanawiam się gdzie obecnie można dostać najtańszy kredyt hipoteczny. To znaczy, który bank może mieć aktualnie najlepszą ofertę jeżeli chodzi o kredyt zaciągnięty w złotych polskich.
elena

Re: Najtańszy kredyt hipoteczny - gdzie?

Postautor: pozyczkasa » 16 cze 2015, o 20:05

sytuacja cały czas się zmienia i trzeba zapytać o dodatkowe informacje. Niestety nie da się wybrać najlepszego nie mają podstawowych danych. Opisz coś wiecej to coś znajdziemy.
pozyczkasa

Postautor: grado » 18 sie 2015, o 21:54

Zapewne chodzi o najtańszy kredyt hipoteczny pod względem oprocentowania oraz prowizji. Rzeczywiście warunki kredytowania się zmieniają z dużą częstotliwością, więc najlepiej sprawdzić sobie jakiś aktualny ranking kredytów hipotecznych - najlepiej taki, który podsumowuje wszystkie koszty kredytu hipotecznego. Ale trzeba pamiętać, że czasami kredyt, który można tanio dostać, będzie kosztowny w trakcie jego spłaty (np. trzeba będzie zapłacić wyższą niż u konkurencji prowizję od wcześniejszej spłaty).
grado

Postautor: ewajawor11 » 1 lis 2015, o 00:44

Ja szukałam swojego kredytu na yousave.pl i przyznam że warto sprawdzić ten serwis bo znalazłam to czego słyszałem...
ewajawor11

Postautor: tomaszmak24 » 9 gru 2015, o 09:44

Przed wzięciem kredytu hipotecznego korzystałem z porównywarki na yousave.pl i znalazłem kredyt który jest w miare opłacalny...
tomaszmak24

Postautor: rumak » 24 gru 2015, o 10:27

Ja zalecałbym skorzystanie z usług doradcy finansowego, który pomoże w wyborze najlepszej oferty i przedstawi te najkorzystniejsze. Sam mogę polecić usługi doradztwa w Idea Expert.
rumak

Wróć do Kredyty mieszkaniowe, hipoteczne