Najtańszy kredyt gotówkowy ranking

Znajdź najtańszy kredyt gotówkowy dla siebie; weź pożyczkę konsumpcyjną na dowolny cel.
Regulamin forum
Skrócony REGULAMIN: Jeżeli chcesz się zareklamować masz prawo do umieszczenia maksymalnie jednego linka w Podpisie, który uzyskujesz po napisaniu 3 postów. Bannery, obrazki oraz linki w treści wpisu są zabronione. Minimalna długość postu to 100 znaków ze spacjami. Jeżeli Twój wpis jest tylko reklamą umieść go w dziale Ogłoszenia. Pełny regulamin: Regulamin forum.

Najtańszy kredyt gotówkowy ranking

Postautor: arek » 13 gru 2014, o 19:40

Może znacie jakiś sprawdzony ranking, gdzie znalazł bym najtańszy kredyt gotówkowy. Najlepiej gdyby była możliwość odczytania wysokości rat w kalkulatorze online.
Dodam ze interesuje mnie pożycza najlepiej bankowa, i rozłożona w czasie na 12 miesięcy. Raty najlepiej malejące, ale stałe też wezmę pod uwagę, jeżeli oprocentowanie kredytu będzie na przyzwoitym poziomie.
Znalazłem jak na razie tylko taki kalkulator http://opinier24.blogspot.com/p/najtans ... lator.html ale może macie inne i lepsze?
arek

Re: Najtańszy kredyt gotówkowy ranking

Postautor: tomaszmak24 » 9 gru 2015, o 10:06

Ja ostatnio widziałem fajne rankingi apropo kont na yousave.pl warto sprawdzić. jakiś czas temu brałem kredyt z tej strony i wszystko poszło ok.
tomaszmak24

Re: Najtańszy kredyt gotówkowy ranking

Postautor: ewajawor11 » 22 gru 2015, o 09:34

Każdy bank zmienia swoje oprocentowanie co jakiś czas , warto skorzystac z porównywarki finansowej , ja korzystałem z yousave.pl , szybka i przejzysta strona.
ewajawor11

Wróć do Kredyty i pożyczki gotówkowe