Najlepsze konto studenckie

Ogólne dyskusje i wymiana informacji na temat banków, kont, kredytów i innych produktów finansowych. Opinie klientów na forum bankowym.

Najlepsze konto studenckie

Postautor: paweł » 1 cze 2013, o 14:59

Chciałbym znaleźć najlepsze konto studenckie. Który rachunek polecacie ? Najlepiej żeby miał darmowe prowadzenie i nie wymagał co miesięcznych wpłat. Za pozostałe usługi opłaty też niech będą jak najniższe :D Znajdę takie ?
paweł

Re: Najlepsze konto studenckie

Postautor: boss » 1 cze 2013, o 17:07

Myślę że dla studenta dobre będzie konto w mBanku.
Spełnia Twoje oczekiwania i jest to dosyć stabilny bank istniejący od wielu lat.

Nie ma wygórowanych warunków do spełnienia aby konto pozostało darmowe w utrzymaniu.
boss
Administrator

Postautor: kamrat » 21 lut 2015, o 22:40

Dodał bym też konto w T-Mobile Usługi Bankowe, gdzie wszystkie bankomaty w Polsce i na Świecie są teraz za darmo, oraz karta bez opłat i dodatkowych warunków.
Moja strona z opiniami o produktach finansowych online http://opinier24.blogspot.com
kamrat

Postautor: tomaszmak24 » 22 gru 2015, o 09:15

Najlepiej sprawdz sobie opinie o bankach , ja korzystam z yousave.pl a konto mam w mbanku , wydaje sie byc najlepsze.
tomaszmak24

Postautor: playonme » 23 gru 2015, o 23:30

Oj nie powiedział bym, że jest najlepsze, mimo niskich opłat (jak mniemam) technicznie ma wady, np. nie wydrukujesz potwierdzenia przelewu do momentu sesji elixir. Kiedyś miałem i nie mogłem przesłać potwierdzenia za telefon przez weekend...
Idea Bank wiem, że ma konto bez opłat oprócz za kartę bodajże. To konto osobiste, nie wiem czy jest też studenckie. Natomiast to bank, o którym można myśleć poważnie, w rankingach lokat wypada wysoko, oraz wprowadza innowacje w ostatnim czasie. Mobilne wpłatomaty, Sale spotkań dla klientów itd.
playonme

Wróć do Banki i finanse – Forum ogólne: opinie, porady, komentarze