Najlepsze konto internetowe ?

Ogólne dyskusje i wymiana informacji na temat banków, kont, kredytów i innych produktów finansowych. Opinie klientów na forum bankowym.

Najlepsze konto internetowe ?

Postautor: robi » 23 maja 2013, o 15:17

Witam, zastanawiam się jakie będzie najlepsze dla mnie konto internetowe. Wydaje miesięcznie kilkaset zł kartą ale mam nie regularne wpływy wynagrodzenia (wolny zawód). Najlepiej żeby jak najwiecej usług było za darmo w tym karta i bankomaty banku. Dostęp do konta online.
Chcę jakieś sprawdzone konto z niskimi opłatami, co polecicie ?
robi

Re: Najlepsze konto internetowe ?

Postautor: boss » 23 maja 2013, o 15:27

Polecam sprawdzone ekonto w mBanku, jeżeli wydasz kartą min. 100 zł miesięcznie to karta będzie za darmo, do tego masz sieć prawie 5 tys. darmowych bankomatów i wpłatomaty do wpłacania gotówki na konto.
boss
Administrator

Postautor: norbi » 19 lut 2015, o 23:35

Moim zdaniem bardzo dobre konta internetowe mają także T-Mobile i ING, o czym pisałem już u siebie na stronie http://bankuje.pl/najlepsze-konto-internetowe
norbi

Postautor: widoro » 23 mar 2015, o 15:20

Z pewnością o opinię warto zapytać innych freelencerów. W przypadku nieregularnych wpływów i nie posiadania statusu studenta wybór konta staje się trudniejszy. Nie jest jednak niemożliwe to, aby być właścicielem taniego konta w banku. Pamiętaj o tym, że zakładają rachunek oszczędnościowo - rozliczeniowy warto zwrócić uwagę na oferty produktów oszczędnościowych, do których mają dostęp wyłącznie klienci banku.
widoro

Postautor: bartosz88 » 26 kwie 2015, o 21:28

"Konto internetowe" - a są jeszcze jakieś nieinternetowe ? ;D

Ja mam Volkswagen Direct i jest idealnie
bartosz88

Postautor: tomaszmak24 » 22 gru 2015, o 09:09

Masz duzy wybór kont na rynku warto skorzystac z porównywarki finansowej , ja korzystałem w tym przypadku z yousave.pl
tomaszmak24

Wróć do Banki i finanse – Forum ogólne: opinie, porady, komentarze