mBank opinie klientów

Dyskusje i oceny o mBanku i jego produktach.

mBank opinie klientów

Postautor: boss » 19 kwie 2013, o 18:13

Wasze opinie i oceny na temat mBanku. Czy ten bank jest godny polecenia ? Jakie jest konto osobiste i jak uniknąć ukrytych opłat ?
Jest to pierwszy internetowy bank w Polsce. Przetestowany przez miliony klientów.
Opis ekonta
W tym wątku poznasz opinie o koncie w mBanku użytkowników.
Obrazek
Brak warunku regularnych wpływów na konto i duża sieć prawie 5 tys. bezpłatnych bankomatów.
Obrazek
Aby założyć konto online wystarczą:
  • dowód osobisty
  • email
  • tel. komórkowy
Warunki do spełnienia nie są wygórowane aby konto pozostało darmowe w utrzymaniu.
Plusem jest dostęp do konta przez Internet 24 godz. na dobę oraz sieć darmowych wpłatomatów do wpłacania gotówki na konto.
Przelewy wykonywane przez Internet są bezpłatne. mBank ma dla swoich klientów w ofercie także szeroki pakiet innych produktów finansowych np. kredyty gotówkowe, rachunek oszczędnościowy, tanie pakiety ubezpieczeń OC i AC.
boss
Administrator

Wniosek o eKonto w mBanku: Wniosek o rachunek  mBank Aktualny opis osobistego eKonta w mBanku:Aktualny opis osobistego eKonta w mBanku

Re: mBank opinie klientów

Postautor: marcin » 24 kwie 2013, o 16:05

Mam konto w mbanku od kilku lat i mogę polecić. Kiedy robię przelewy przez Internet np. płacę rachunki za wodę czy prąd nie kasują mnie już na prowizjach na poczcie czy w oddziałach banków a przelewy robią się błyskawicznie dzięki ustaleniu własnego szablonu płatności - wpisuje tylko kwotę :D
Kartą wydaję co miesiąc w sklepach po kilkaset zł więc spełnienie warunku wydania minimum 100 zł kartą miesięcznie mam z głowy. Korzystam najczęściej z bankomatów Euronetu jest ich sporo w Polsce i są darmowe.
Minusem jest ich telefoniczna m-linia - konsultanci, ale od czego jest internet.
marcin

Postautor: fiona » 19 cze 2013, o 11:42

Założyłam już konto i chce je zmienić z indywidualnego na wspólne (partnerskie). Czy jest taka możliwość, jeśli tak jak to zrobić ?
fiona

Postautor: boss » 19 cze 2013, o 15:01

Oczywiście można przekształcić konto z indywidualnego na wspólne. Wystarczy skontaktować się z mLinią (tel. 801 300 800) i wydać taką dyspozycję. Bank wyśle bezpłatnie nową umowę do podpisania kurierem lub listem zwykłym.
boss
Administrator

Postautor: gosia23 » 19 sie 2013, o 10:37

Czy w mbanku muszę dostawać regularnie wynagrodzenie na konto ?
gosia23

Postautor: boss » 19 sie 2013, o 11:02

mBank nie wymaga regularnych przelewów wynagrodzenia na konto. Środki można otrzymywać albo przelewać w dowolnym momencie.
boss
Administrator

Postautor: milena » 14 lis 2013, o 11:53

Zakładałam konto przez kuriera i trzeba poczekać kilka dni zanim bank przygotuje umowy i przyśle je do podpisu, ale ważne że wszystko jest za darmo i telefonicznie można umówić się na dogodny termin, nie musiałam stać w kolejkach i użerać się z niekompetentnymi stażystkami w okienkach bankowych.
milena

Postautor: jadzia » 29 gru 2013, o 19:56

Chciałabym się dowiedzieć ile wynosi opłata za stałe zlecenia zapłaty z eKonta w mBanku?
Zastanawiam się nad założeniem wspomnianego konta, a nikt jeszcze nie pytał o ten rodzaj usługi, z której ja korzystam kilka razy w roku, są to składki ubezpieczeniowe.
jadzia

Postautor: gold » 30 gru 2013, o 11:36

W mBanku mamy do dyspozycji „zlecenia stałe” oraz „polecenia zapłaty”. Obydwie usługi można włączyć przez Internet.
Zlecenie stałe ustanowione w mBanku jest bezpłatne.
Polecenie zapłaty w mBanku:
- przelew w ramach polecenia zapłaty – 0 zł
- miesięczna opłata za korzystanie z polecenia zapłaty – 1 zł
gold

Postautor: patrycja » 25 lut 2014, o 13:17

1) Czy osoba, która chce wpłacić na moje konto w mBanku – symboliczne 10złotych? – Musi wpisywać swoje dane osobowe, w tym rodzaj zobowiązania?
2) Ile wynosi dodatkowa opłata za zwykły przelew przez Pocztę Polską?
patrycja

Następna

Wróć do mBank