mBank opinie klientów

Dyskusje i oceny o mBanku i jego produktach.

Re: mBank opinie klientów

Postautor: owczarczyks » 27 kwie 2015, o 22:07

patrycja pisze:1) Czy osoba, która chce wpłacić na moje konto w mBanku – symboliczne 10złotych? – Musi wpisywać swoje dane osobowe, w tym rodzaj zobowiązania?
2) Ile wynosi dodatkowa opłata za zwykły przelew przez Pocztę Polską?

odpowiadając na pytania
1) nie musi podawać żadnych danych
2) to koszt jaki pobiera Poczta Polska
owczarczyks

Postautor: Ryszard8811 » 29 kwie 2015, o 09:14

2)

Dwa dwadzieścia, przynajmniej u mnie na poczcie. Czyli kwota dosyć ZNACZĄCA. Wyobraźmy sobie, że robimy dziesięć przelewów dziennie w ten sposób...
Ryszard8811

Postautor: gold » 3 maja 2015, o 14:01

Tylko kto w dzisiejszych czasach robi przelewy na poczcie zamiast za darmo przez Internet? To nie są czasy PRL :D
gold

Postautor: Harel » 12 wrz 2015, o 15:55

Mnie akurat, jako żeglarza-amatora, przekonało mocno ich wsparcie dla żeglarzy przed przyszłorocznymi igrzyskami w Rio, które zrobili przy okazji zbiórki na PolakPotrafi. Eurosport zresztą fajny wywiad o tym zrobił:

"Wyjątkowe wyzwania wymagają wyjątkowych metod. By sfinansować przygotowania do wyjazdu na Igrzyska Olimpijskie Rio de Janeiro 2016, dwójka polskich żeglarzy postawiła na crowdfunding, czyli finansowanie społecznościowe. Każdy z kibiców może pomóc Tomaszowi Januszewskiemu i Jackowi Nowakowi w walce o medal olimpijski, przyłączając się do akcji "Płyniemy po złoto!" na portalu PolakPotrafi.pl. Dodatkowo mBank zadeklarował, że podwoi zebraną w ten sposób kwotę. W rozmowie z Onetem Tomasz Januszewski mówi o całej akcji, o swojej miłości do żeglarstwa, a także o dobrych, gorszych, a czasem niebezpiecznych momentach w karierze."
Harel

Postautor: tomaszmak24 » 1 lis 2015, o 01:16

Czytałem opinie o mBanku na Yousave.pl i ludzie wypowiadali się raczej na plus niż na minus ale warto też samemu przejżeć opinie.
tomaszmak24

Postautor: Artur97 » 12 cze 2016, o 14:38

Mi osobiście nie pasuje pobieranie opłat za wypłatę z bankomatu innych niż euronet. Poza tym jest całkiem w porządku.
Artur97

Postautor: Martyna » 12 sty 2017, o 13:41

Wiadomo, takie opłaty mogą być lekko irytujące, jednak z czasem może zniosą konieczność uiszczania ich. Ja korzystałam z różnych banków i właściwie w niemal każdym było coś takiego. Trudno dzisiaj o rozsądny wybór, dlatego zawsze warto dokładnie się zastanowić. mBank chyba nie jest najgorszym wyborem, ale i tak każdy wybierze to co osobiście będzie mu odpowiadało.
Martyna

Postautor: Blazejtrab » 13 sty 2017, o 11:20

z tego co kojarzę, to oferta mBanku jest podobna to oferty orange finsanse. mają chyba podobny cennik. no i Orange Finanse należy jakoś do mBanku, w tym sensie, że mBank zajmuje się obsługą bankową. ja jestem w OF od paru miesięcy i sobie chwalę. nie oszukali mnie (tak jak kiedys PKO...) i warunki są takie jak przy podpisywaniu umowy tj. nie muszę płacić za prowadzenie konta i wypłaty z bankomatów - a na tym mi najbardziej zależało. Żona ma w mBanku i też sobie chwali. także wybór zależy od każdego z nas indywidualnie, na czym nam najbardziej zależy.
Blazejtrab

Postautor: hankaz » 1 sie 2017, o 22:42

mbank to solidny bank ma całkiem niezłe konta:
http://www.tanie-konto.pl/mbank/
Sami pewnie dobrze wiecie, że banki są popularne w całej europie, jak myślicie, dlaczego tak jest? Powiem wam, że jest tak z jednego powodu, mianowicie takiego, że banki zapewniają nam wspaniałe rozwiązania, to właśnie dlatego miliony ludzi im zaufało i wcale tego nie żałują. Warto również dodać, że bank oferuje nam wzięcie kredytu, który może odmienić nasze życie. Domyślam się, że wielu z was prowadzi takie życie jak ja, jesteście zapracowani i nie macie czasu na przyjemności, może właśnie czas nażywszy o zmienić i zacząć korzystać z życia póki można? Ułatwić wam to może właśnie kredyt w jednym z banków.
hankaz

Poprzednia

Wróć do mBank