mBank opinie klientów

Dyskusje i oceny o mBanku i jego produktach.

Re: mBank opinie klientów

Postautor: gold » 26 lut 2014, o 11:31

1) Wpłacając gotówkę na poczcie, wpłacający powinien wypełnić blankiet wpłaty. Przelewając środki z innego konta dane są automatycznie uzupełniane.
2) Odbiorca przelewu nie ponosi opłaty. A dla wpłacającego na konto bankowe na poczcie opłata wynosi na dzień dzisiejszy ok. 2,50 zł dla kwot do 1000 zł i od 5 zł dla kwot powyżej 1000zł.
gold

Postautor: jankesx » 30 mar 2014, o 01:54

zamierzam przejść z alior synka bo nie wiem co będzie w drugim kwartale w nowym banku T-mobile Bank gdy sync zniknie.. czy polepszy się czy pogorszy i szukam awaryjnego wyjścia..i mam pytanie do kont mbanku

1 - czy wpłaty można dokonywać za 0zł w oddziale i w wpłatomacie?

2 - czy jak zakładam konto ror i czy do niego mogę założyć jeszcze jedno nr konta? że przy zalogowaniu mam 2 nr konta.... i czy tez jeszcze mogę do niego założyć nr konta oszczędnościowego ( tak mam w syncu 2 nr konta ror i nr konta oszczędnościowe)

3 - czy powiadomienia wpłat są na meila?

4 - u was na stronie w reklamie mbank reklamuje teraz 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju czy to prawda? czy s ą ograniczenia i wybrane?

5 - czy przy przy zakładaniu konta trzeba brać kartę? (czy nie biorąc jeśli jest taka możliwa kont jest wtedy bez opłat wszelkich?)

6- czy przy wspólnych koncie nr klienta mamy osobne? i logowania i hasła osobne?

7- jest taki pkt w reg ''W Promocji nie mogą wziąć udziału Klienci otwierający rachunek wspólny'' chodzi o tą promocję http://www.mbank.pl/indywidualny/promocje/zarabiaj-z-ekontem/ czyli z żoną nie mamy szans w założeniu?
jankesx

Postautor: gold » 31 mar 2014, o 20:46

Sync nie znika tylko zmienia nazwę.
Odpowiedzi:
1 Gotówkę można wpłacać w wpłatomatach oraz w oddziałach.
2 Tak do RORa można założyć drugie konto i więcej np. oszczędnościowe.
3 Powiadomienia zdarzeń na koncie można ustawić na mail albo smsem.
4 Reklama dotyczy innej wersji eKonta - z darmowymi bankomatami.
5 Standardowo jest wydawana karta. Można oczywiście zamknąć kartę np. dzwoniąc na mlinię.
6 Dla konta wspólnego nr konta jest taki sam tylko inne dane do logowania.
7 Aby skorzystać z tej promocji wg regulaminu powinno być to konto indywidualne.

eKONTO/ eKONTO z darmowymi bankomatami:
- Wpłata gotówki na konto w Wpłatomatach sieci: Euronet, mBank, Multibank, Wincor Nixdorf, NCR - 0 zł
- Wpłata gotówki w oddziałach - 9 zł
Jak widać oddziały warto traktować jako możliwość awaryjną a korzystać z wpłatomatów, w przypadku gdy środki na konto nie wpływają przelewem tylko wpłacamy je gotówką.
gold

Postautor: madeleiine » 3 maja 2014, o 22:15

Witam

Z mężem mamy w mbanku konta indywidualne (na moje złożyłam dyspozycję do zamknięcia)
Chcemy konto męża zmienić na konto wspólne.
Czy jest problem w tym że w tej chwili mąż mieszka na drugim końcu Polski?
Normalnie przy zakładaniu konta może kurier przyjechać z dokumentami do podpisu, tylko jeśli podpisy będą potrzebne to będzie musiał jechac pod dwa adresy.
Chyba że mąż pójdzie podpisać do oddziału w swoim mieście, a ja w swoim, jest taka opcja?
Karty też by musiały zostać wysłane na dwa adresy.

Nie mam pojęcia jak to rozwiązać, a sprawy bankowe to dla mnie czarna magia.

pozdrawiam
madeleiine

Postautor: boss » 6 maja 2014, o 20:36

Witam. Dokumenty do przekształcenia rachunku z indywidualnego we wspólny, w przypadku kiedy dopisywany współposiadacz był klientem mBanku - wysyłane są standardowo pocztą na adres korespondencyjny osoby składającej dyspozycję.

Stąd też, jeśli Pani małżonek składa dyspozycję przekształcenia swoich rachunków wspólnych, to umowa zostanie wysłana na jego adres korespondencyjny. Umowa musi zostać podpisana przez obydwu współwłaścicieli. W celu dopełnienia formalności należy również dołączyć kserokopię dowodów osobistych.

Także jeśli Pani małżonek podpisze umowę, to może wraz z ksero dowodu osobistego odesłać dokumenty do Pani. A jeśli Pani dopełni wszystkich formalności, to należało będzie odesłać umowę do banku.
Rachunki zostaną przekształcone, jeśli podpisana umowa powróci do mBanku.

Podkreślam jednakże, iż jeśli przekształcenie dotyczy rachunku eKonto/mKonto Multi/mKonto Aquarius z linią kredytową - to umowę rachunku oraz Aneks do umowy kredytowej do podpisania dostarczy kurier.

Dyspozycja przekształcenia rachunków indywidualnych na wspólne, może być złożona na mLinii, podczas kontaktu pod numerem telefonu: 801 300 800 lub +48 42 6 300 800. Proszę przygotować identyfikator klienta i telekod.

Możliwy jest również kontakt audio lub wideo z Ekspertem online na stronie: https://online.mbank.pl/pl/iscontact
Proszę przygotować identyfikator klienta i hasło do serwisu transakcyjnego.

Odnośnie Pani zapytania, dyspozycję można także zrealizować udając się do placówki mBanku, z aktualnym dowodem tożsamości. Lista dostępnych placówek mBanku, znajduje się pod podanym linkiem: http://www.mbank.pl/o-nas/kontakt/lokalizacja/

Jednakże nie jest możliwe, aby każde z Państwa udało się do innej placówki w celu zawarcia umowy o prowadzenie rachunków wspólnych.
boss
Administrator

Postautor: kajtek1115 » 14 cze 2014, o 17:44

Muszę założyć konto, gdyż podjęłam się pracy na wakacje, lecz po wakacjach przestanę pracować i zarabiać. Czy jest możliwość zawieszenia konta? Ewentualnie co jeśli nie będę miała pieniędzy na koncie? Skąd będzie pobierana opłata za kartę?
kajtek1115

Postautor: boss » 29 cze 2014, o 10:23

kajtek1115 pisze:Muszę założyć konto, gdyż podjęłam się pracy na wakacje, lecz po wakacjach przestanę pracować i zarabiać. Czy jest możliwość zawieszenia konta? Ewentualnie co jeśli nie będę miała pieniędzy na koncie? Skąd będzie pobierana opłata za kartę?

Można zamknąć kartę jeżeli nie będzie jej Pani aktywnie używać po wakacjach, wtedy opłata z kartę nie będzie pobierana. Oczywiście można zamknąć też konto jeżeli nie będzie go Pani używać.
boss
Administrator

Postautor: elena » 18 mar 2015, o 17:20

Mam trochę inne pytanie, czy mogę zmienić zwykłe ekonto na mobilne? Jeżeli tak to w jaki sposób? Mam w tej chwili konto osobiste ekonto.
Czy z ekonta mobilnego można korzystać także w komputerze czy tylko w telefonie?
elena

Postautor: boss » 22 mar 2015, o 22:34

elena pisze:Mam trochę inne pytanie, czy mogę zmienić zwykłe ekonto na mobilne? Jeżeli tak to w jaki sposób? Mam w tej chwili konto osobiste ekonto.
Czy z ekonta mobilnego można korzystać także w komputerze czy tylko w telefonie?

Najpierw musisz zamknąć zwykłe ekonto a dopiero potem możesz otworzyć ekonto mobilne. Taka jest procedura.
boss
Administrator

Postautor: filkuc » 17 kwie 2015, o 20:06

Ja tam jestem zadowolony z konta w mbanku. Jedyne co mi przeszkadza to dzwonią do mnie na komórkę i próbują coś wcisnąć
filkuc

PoprzedniaNastępna

Wróć do mBank