mBank czy ING

Opinie, oceny i porady klientów na temat ING Banku Śląskiego.

mBank czy ING

Postautor: Ozzy666 » 2 gru 2013, o 23:03

Obecnie mam konto osobiste w PKO BP lecz nie jestem zadowolony z ich usług i rozglądam się za czymś innym. Interesuje mnie głownie mBank i ING. Chciałbym się jednak czegoś dowiedzieć np o mBanku, czy jest to bank godny polecenia itd. I czy założenie konta online jest rzeczywiście takie sprawne i proste jak przedstawiają na swojej stronie.
Ozzy666

Re: mBank czy ING

Postautor: boss » 3 gru 2013, o 20:56

mBank, myślę że tak, jeden z lepszych. Podstawa to zapoznać się z tabelą opłat i prowizji. Opłaty jak w przypadku większości kont są za kartę do konta. W mBanku jeżeli wydasz kartą min 100 zł w ciągu miesiąca to opłat nie ma. A w ING jest to min 200 zł miesięcznie kartą ale w zamian dostajesz wszystkie bankomaty w Polsce za darmo.

Zarówno w mBanku jak i ING konto łatwo założysz przez Internet. Umowę podpisujesz podczas bezpłatnego przyjazdu kuriera.
Albo możesz ją potwierdzić przelewem jeżeli posiadasz już konto swoje dane osobowe w innym banku. Wtedy bank tylko kartę dostarcza pocztą.
boss
Administrator

Re: mBank czy ING

Postautor: marek » 27 sty 2014, o 18:04

Ja mam konto w mbanku i jestem bardzo zadowolony :) zero ukrytych kosztów, płacę normalnie kartą.
marek

Wróć do ING Bank Śląski