Księgowość

Dyskusje o wszystkim i o niczym.

Księgowość

Postautor: woman » 30 paź 2016, o 21:10

Jaka księgowość wydaje Wam się najbardziej opłacalna dla małej firmy? Chodzi mi o to, czy macie u siebie księgowe, jakieś wynajęte biura rachunkowe, czy może jeszcze inaczej? Od razu mówię, że sama nie dam rady, bo się po prostu nie znam na tym, a czekają mnie takie tematy. No szukam opinii. ;)
woman

Re: Księgowość

Postautor: Sukra » 8 lis 2016, o 22:36

Jak dla mnie teraz świetną opcją jest zdalnie prowadzona księgowość. Myślałaś o takim rozwiązaniu? Dokumenty się dosyła, a opłata jest w postaci comiesięcznego abonamentu. Księgowa by prowadziła Twoją księgowość i oczywiście miałabyś na bieżąco wgląd we wszystko.
Sukra

Postautor: woman » 12 lis 2016, o 20:06

No ale pewnie bym musiała dojeżdżać, żeby to przeglądać a kompletnie nie mam na to czasu. :/ A nie wyobrażam też sobie, żebym nie sprawdzała, bo potem będę zła tylko na siebie, że nie dopilnowałam wszystkiego na tip top.
woman

Postautor: Kowal » 16 lis 2016, o 19:15

Wcale nie musiałabyś nigdzie dojeżdżać, skąd takie info? Sam mam zdalną księgowość u siebie w firmie i bez żadnego dojeżdżania mam dostep do wszelkiej dokumentacji. A tak w ogóle masz juz coś na oku czy po prostu się zastanawiasz?
Kowal

Postautor: Markowiks » 17 lis 2016, o 15:23

Dla naszej małej firmy poszukujemy obecnie przyjaznej księgowości zdalnej. Przede wszystkim musi być to księgowość sprawdzona i polecana. Po drugie, to musi być dostępna cenowo. Najlepiej by było, gdyby księgowość miała swój oddział w Szczecinie - tam gdzie działamy. Prowadzimy usługi sprzątające - więcej o naszym profilu : http://czystko.pl/firma-pioraca-dywany- ... zczecinie/
Markowiks

Postautor: Kowal » 17 lis 2016, o 21:10

Ja mogę polecić to co sam mam i Wam i koleżance wyżej. Mamy księgowość w tax care i jest przyjaźnie, robota zrobiona a jeśli chodzi o dostępność to są dostępni na terenie całej Polski, więc pewnie i w Szczecinie.
Kowal

Postautor: woman » 22 lis 2016, o 22:29

Tax Care znam z nazwy, nie miałam do czynienia choć czytałam kilka opinii. Jak oni cenowo? .
woman

Postautor: Kowal » 26 lis 2016, o 11:11

Co do ceny to zależy od liczby rozliczeń, osobiście nie mam potężnej działaności więc u mnie wynosi to jakieś 200 złotych.
Kowal

Postautor: Sukra » 18 gru 2016, o 22:04

Nie trzeba nigdzie dojeżdżać i nie musisz się martwić też o kontrolę na swoimi dokumentami, bo jeśli chodzi o TaxCare masz panel użytkownika i online możesz kontrolować co dzieje się na Twoim koncie. Cena za abonament zależy od tego ile miesięcznie masz dokumentów księgowych i ile osób zatrudniasz w firmie.
Sukra

Postautor: woman » 20 gru 2016, o 22:09

Dzięki za polecenie. Odezwałam się do nich i w czwartek wybieram się na spotkanie. Zobaczymy co mi zaproponują, ale sam kontakt na wstępnie oceniam jako sympatyczny. Jeszcze mi pan przez telefon napomknął o jakiejś usłudze z opieką prawną, co mnie zaciekawiło. Ktoś z tego korzystał? Z tego co mówił to chyba warto.
woman

Następna

Wróć do Off-topic - dyskusje na każdy temat