Księgowość

Dyskusje o wszystkim i o niczym.

Re: Księgowość

Postautor: Martyna » 12 sty 2017, o 13:43

Gdybym prowadziła swoją własną firmę, to wolałabym chyba zatrudnić dodatkowego pracownika niż korzystać z pomocy biur księgowych. Chociaż takie rozwiązanie też może być dobre, ale chyba raczej nie dla każdej firmy. Ja przymierzam się rozpoczęcia własnej działalności, ale trochę jeszcze muszę przygotować i zastanowić się nad wieloma kwestiami.
Martyna

Postautor: woman » 26 sty 2017, o 21:36

Ja za poleceniem z tego forum zdecydowałam się na Tax Care. Przekonała mnie oferta ale i to, że mam tam od razu obsługę prawną. Wprawdzie to początki współpracy, ale zapowiada się bardzo pozytywnie. Może do nich zapukaj? :) Z zakładaniem firmy zresztą też pomagają, możesz o to na czacie na stronie zapytać.
woman

Postautor: Martyna » 14 mar 2017, o 16:21

No nie wiem, czy rozsądnie robisz, że polecasz komuś firmę, z którą dopiero rozpocząłeś współpracę. W sumie nie wiadomo co Cię może spotkać w trakcie dalszej współpracy. Ja już jakiś czas temu rozpocząłem współpracę z biurem KORF (dla zainteresowanych http://korf.pl/) i na przestrzeni wielu miesięcy nie napotkały mnie jakiekolwiek problemy, a cała współpraca układa się całkiem miło. I taką firmę można polecić, przynajmniej jest sprawdzona. ;)
Martyna

Poprzednia

Wróć do Off-topic - dyskusje na każdy temat