Kredyty gotówkowe z niską ratą - kalkulator

Znajdź najtańszy kredyt gotówkowy dla siebie; weź pożyczkę konsumpcyjną na dowolny cel.
Regulamin forum
Skrócony REGULAMIN: Jeżeli chcesz się zareklamować masz prawo do umieszczenia maksymalnie jednego linka w Podpisie, który uzyskujesz po napisaniu 3 postów. Bannery, obrazki oraz linki w treści wpisu są zabronione. Minimalna długość postu to 100 znaków ze spacjami. Jeżeli Twój wpis jest tylko reklamą umieść go w dziale Ogłoszenia. Pełny regulamin: Regulamin forum.

Kredyty gotówkowe z niską ratą - kalkulator

Postautor: AlbertSep » 18 gru 2014, o 00:21

Widziałem ostatnio ciekawe oferty kredytów gotówkowych w kilku bankach. Więc postanowiłem skorzystać z kalkulatora online aby znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy.
Interesuje mnie możliwość przeznaczenia środków na dowolny cel i formalności w maksymalnie kilkanaście minut.
Wakacje kredytowe mnie mnie nie interesują, ważniejsza jest wysokość raty.
AlbertSep

Re: Kredyty gotówkowe z niską ratą - kalkulator

Postautor: grado » 18 sie 2015, o 22:26

W zasadzie wszystkie kredyty gotówkowe dostępne w bankach można przeznaczyć na dowolny cel, Gorzej będzie z uzyskaniem kredytu w ciągu kilkunastu minut. Nie wszystkie bowiem banki oferują kredyt gotówkowy online. Co więcej, nawet te, które procedują kredyty gotówkowe przez internet, często potrzebują więcej czasu na finalną decyzje kredytową.
grado

Re: Kredyty gotówkowe z niską ratą - kalkulator

Postautor: ewajawor11 » 1 lis 2015, o 00:35

Ja brałem kredyt na yousave.pl i polecam bo chyba warto. Znalazłem to czego szukalem a do tego wcześniej można porównać wszystkie produkty dostepne od reki.
ewajawor11

Wróć do Kredyty i pożyczki gotówkowe