Kredyt samochodowy dla firm

Kredyty samochodowe przeznaczone na zakup pojazdów nowych i używanych oraz motocykli, quadów, statków wodnych i motorowerów.
Regulamin forum
Skrócony REGULAMIN: Jeżeli chcesz się zareklamować masz prawo do umieszczenia maksymalnie jednego linka w Podpisie, który uzyskujesz po napisaniu 3 postów. Bannery, obrazki oraz linki w treści wpisu są zabronione. Minimalna długość postu to 100 znaków ze spacjami. Jeżeli Twój wpis jest tylko reklamą umieść go w dziale Ogłoszenia. Pełny regulamin: Regulamin forum.

Kredyt samochodowy dla firm

Postautor: koptus » 15 lis 2014, o 22:48

Szukam taniego kredytu samochodowego dla mojej firmy. Gdzie będzie tanio i bez nadmiernych formalności ?
koptus

Re: Kredyt samochodowy dla firm

Postautor: gold » 17 lis 2014, o 00:06

Może w VW Banku.
gold

Postautor: Marta1980 » 3 lut 2015, o 01:11

Najlepsza moim zdaniem opcja to na dzień dzisiejszy J&J Group. Formalności minimum, jak bierze się samochód na działalność gospodarczą. Firma za umieszczenie reklamy finansuje auto (wybrać je można samemu spośród wielu marek, wszystkie prawie nowe, zadbane, w idealnym stanie technicznym). Ja się czuję tak, jakbym po prostu dostała samochód za darmo:) Można również podpisać umowę agencyjną i współpracować z J&J.
Marta1980

Postautor: tomaszmak24 » 9 gru 2015, o 09:39

Przed wzięciem kredytu warto porównać wszystkie opcje , ja osobiscie korzystałem z porównywarki w serwisie yousave.pl i znalazłem konkretny kredyt na auto.
tomaszmak24

Wróć do Kredyty samochodowe