Kredyt gotówkowy na dowolny cel w jakim Banku?

Znajdź najtańszy kredyt gotówkowy dla siebie; weź pożyczkę konsumpcyjną na dowolny cel.
Regulamin forum
Skrócony REGULAMIN: Jeżeli chcesz się zareklamować masz prawo do umieszczenia maksymalnie jednego linka w Podpisie, który uzyskujesz po napisaniu 3 postów. Bannery, obrazki oraz linki w treści wpisu są zabronione. Minimalna długość postu to 100 znaków ze spacjami. Jeżeli Twój wpis jest tylko reklamą umieść go w dziale Ogłoszenia. Pełny regulamin: Regulamin forum.

Re: Kredyt gotówkowy na dowolny cel w jakim Banku?

Postautor: ewajawor11 » 9 gru 2015, o 09:26

Spróbuj poprzez yousave porównać jakieś produkty finansowe, tam mają dobre kredyty gotówkowe i nie musisz tłumaczyć się po co ci ten kredyt.
ewajawor11

Postautor: playonme » 21 gru 2015, o 12:42

Dobór kredytu to tak naprawdę zawsze świeża sprawa. To znaczy co pare miesięcy banki będą dawały nowe warunki. Dlatego wydaje mi się, że lepiej skorzystać z usług dordcy, typu Idea Expert, gdzie idąc w jedno miejsce masz przegląd ofert wielu banków. Dotyczy to zarówno kredytu na małą kwotę, średnią i hipoteki. Ostatecznie umowę podpisujesz z bankiem, więc wychodzi dokładnie na to samo formalnie, poza oszczędnością czasu i wyborem lepszej oferty (co ważniejsze).
playonme

Postautor: ewajawor11 » 22 gru 2015, o 09:30

Ja brałam kredyt na yousave.pl i byłam zadowolona , szybko i sprawnie otrzymałam telefon z propozycja gotowki.
ewajawor11

Poprzednia

Wróć do Kredyty i pożyczki gotówkowe